Gwiazdy

Agnieszka Woźniak-Starak zmieniła fryzurę. Fani zachwyceni - "Dobry wybór"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Agnieszka Woźniak-Starak pod studiem "Dzień dobry TVN"

Agnieszka Woźniak-Starak zdecydowała się na drobną zmianę w wygladzie. Prezenterka skróciła grzywkę, jednak fani jednogłośnie zdecydowali, że jest to zmiana zdecydowanie na plus.

Agnieszka Woźniak-Starak w nowej fryzurze

Agnieszka Woźniak-Starak lubi wyznaczać modowe trendy w polskim show-biznesie. Już od kilku lat dziennikarka jest wierna blondowi. Prezenterka nie zmieniała również swojej fryzury, od dawna prezentuje się w grzywce przedzielonej na pół, która swobodnie spływa na policzki.

Teraz prowadząca "Dzień dobry TVN" zdecydowała się na odświeżenie koloru i małą zmianę w fryzurze. Podcięła grzywkę, która teraz zasłania jej całe czoło. Efektem pochwaliła się na Instagramie, dodając zdjęcie.

Zobacz wideo:

Sylwia Graff o relacjach z pozostałymi Żonami Miami
Sylwia Graff o relacjach z pozostałymi Żonami Miami Sylwia Graff w szczerej rozmowie z serwisem cozatydzien.tvn.pl opowiedziała o swojej relacji z pozostałymi uczestniczkami programu „Żony Miami". Źródło: Co za Tydzień

Internauci zachwyceni nową fryzurą prezenterki

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy internautów, którym spodobała się ta mała metamorfoza.

"Pięknie ci w tym kolorze", "Zmiana na plus", "Jestem na tak", "Piękna grzywka", "Już wiem, jaką chcę fryzurę", "Mała zmiana zawsze się przydaje", "Dobry wybór" - pisali fani.

Zobacz również:

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: PAWEŁ WRZECION/MW MEDIA

Pozostałe wiadomości