Agnieszka Woźniak-Starak wystartowała w zawodach jeździeckich. Zdradziła zaskakujący szczegół

Agnieszka Woźniak-Starak
Agnieszka Woźniak-Starak wystąpiła w zawodach jeździeckich
Źródło: MWMEDIA
Agnieszka Woźniak-Starak podzieliła się w sieci zaskakującą informacją. Prowadząca "Dzień Dobry TVN" zdradziła, że wystąpiła podczas niedawnych zawodów jeździeckich. Z pewnością dla wielu będzie zaskoczeniem, że jedynymi końmi, jakie posłużyły dziennikarce we wspomnianym wyścigu, były te mechaniczne.

Agnieszka Woźniak-Starak to jedna z najpopularniejszych osobowości porannego pasma TVN. Od września 2020 roku, pełni stałą rolę współprowadzącej "Dzień Dobry TVN", gdzie towarzyszy jej Ewa Drzyzga. Posiadająca duże doświadczenie dziennikarskie, prezenterka przez lata pracowała w różnych mediach, tworząc autorskie programy i prowadząc wydarzenia branżowe.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Agnieszka Woźniak-Starak o aktorstwie. "Rzeczywiście był taki pomysł"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Agnieszka Woźniak-Starak wzięła udział w zawodach jeździeckich

Agnieszka Woźniak-Starak niedawno opublikowała dosyć tajemniczy post na swoim koncie na Instagramie. Gwiazda napisała w nim o swoim udziale w zawodach jeździeckich, w których wystartowała po raz pierwszy w życiu. Co ciekawe dziennikarka wspomniała, że nie jechała konno, ale samochodem. Prowadząca "Dzień Dobry TVN" wyraziła również nadzieję, że kiedyś uda jej się wystartować na koniu.

"Tyle się ostatnio działo, że tradycyjnie zapomniałam o IG. A tu proszę, pierwszy raz w życiu wystartowałam w zawodach konnych. Co prawda nie konno, bo samochodem, ale to szczegół. Konno jechały doskonała Natalia Palmowska i niezwykle odważna Zuzia na kucyku. W tym oto składzie wywalczyłyśmy drugie miejsce w sztafecie: kucyk, koń, samochód. Dodam, że nasz team walczył w naprawdę dobrym stylu. Proszę bardzo, moja pierwsza końska nagroda trafiła na półkę, dzięki dziewczyny! Nie tracę wiary, że kiedyś uda mi się wystartować na koniu" - napisała dziennikarka.

Wpisowi Agnieszki Woźniak-Starak towarzyszy zdjęcie, do którego prowadząca "Dzień Dobry TVN" zapozowała w iście jeździeckiej stylizacji. Do czarnego klasycznego fraka dobrała jasne bryczesy. Całość looku dopełniła charakterystyczną, a przy tym masywną biżuterią i ponadczasowymi okularami przeciwsłonecznymi.

Agnieszka Woźniak-Starak obchodziła swoje 45. urodziny

Kilka tygodni temu, bo 15 kwietnia, Agnieszka Woźniak-Starak świętowała swoje 45. urodziny. Prezenterka postanowiła uczcić to wydarzenie w niezwykły sposób. Dziennikarka od dłuższego czasu jest związana ze światem mediów. Przez ten okres zdobyła wielu przyjaciół, z którymi postanowiła świętować ten szczególny czas. Prezenterka zorganizowała huczne przyjęcie, na którym pojawiło się wiele znanych osób. Wydarzenie było tajne, co można wywnioskować po tym, że zaproszeni goście niezbyt chętnie dzielili się informacją, gdzie odbywa się przyjęcie urodzinowe gwiazdy.

Prezenterka udostępniła również krótką relację z tego wydarzenia na Instagramie. Tego dnia postawiła na stylizację nawiązującą do kowbojskiego looku. Agnieszka Woźniak-Starak miała na sobie czerwony garnitur składający się z obszernej marynarki i dopasowanych spodni, które rozszerzały się ku dołowi. Do zestawu dobrała czarny, gorsetowy top ze srebrnymi detalami, różowy kowbojski kapelusz oraz złoto-srebrną kolię. Uśmiech, jaki prezentowała na udostępnionej relacji daje do zrozumienia, że zorganizowane przyjęcie się udało, a sama gwiazda zapamięta je na długi czas.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości