Gwiazdy

Agnieszka Woźniak-Starak zachwyciła stylizacją na TOP OF THE TOP Sopot Festiwal

Gwiazdy

Autor:
Dagmara
Olszewska
Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak kolejny raz zachwyciła kreacją wybraną na TOP OF THE TOP Sopot Festival. Suknia w kolorze zgaszonej pomarańczy olśniła zebranych w Operze Leśnej, widzów przed telewizorami i internautów. "Klasyka w najlepszym wydaniu. Ciężko oderwać od Pani wzrok" czytamy pod zdjęciami dziennikarki.

Agnieszka Woźniak-Starak jest jedną z prowadzącychTOP OF THE TOP Sopot Festival. To muzyczne święto każdego roku gromadzi przed telewizorami miliony widzów i słuchaczy. 17 sierpnia dziennikarka ponownie zachwyciła swoją stylizacją. Tym razem zdecydowała się jednak na kreację od jednej z najbardziej znanych polskich projektantek. 

Agnieszka Woźniak-Starak - stylizacje na TOP OF THE TOP Sopot Festival 2022

Za nami kolejny dzień festiwaluTOP OF THE TOP w Sopocie. Jak szybko się okazało, to wyjątkowe wydarzenie to nie tylko święto muzyczne. Występujący na scenie artyści i prowadzący przyłożyli wielką uwagę do swoich stylizacji. Do tej pory, jedną z najchętniej komentowanych okazała się suknia Agnieszki Woźniak-Starak projektu Gosi Baczyńskiej. Prowadząca zdecydowała się na zestawienie kreacji ze złotymi butami o niebanalnym kształcie. Całości dopełniła klasyczna i delikatna fryzura zestawiona z dużymi kolczykami. 

"Klasyka w najlepszym wydaniu. Ciężko oderwać od Pani wzrok" czytamy pod zdjęciami dziennikarki. 

"Genialna kreacja. Prosta, a jednak tak bogata. Niesamowite" - napisała jedna z obserwatorek Agnieszki Woźniak-Starak. 

Swój podziw wyraziła także Anna Kalczyńska, Dorota Gardias czy Karolina Ferenstein-Kraśko. 

Agnieszka Woźniak-Starak nie ukrywa: Nie umiem rozmawiać o pieniądzach
Agnieszka Woźniak-Starak nie ukrywa: Nie umiem rozmawiać o pieniądzach Agnieszka Woźniak-Starak w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą poruszyła temat pieniędzy. Gwiazda nie ukrywała, że w przeszłości nie było jej łatwo mówić o wynagrodzeniu podczas rozmów kwalifikacyjnych do pracy i do dziś ma "bardzo wiele do przepracowania" w tej kwestii. "Nie umiem rozmawiać o pieniądzach" - mówiła otwarcie.

TOP OF THE TOP Sopot Festival 2022 - stylizacje gwiazd

Czerwona kreacja Agnieszki Woźniak-Starak to kolejna stylizacja, koło której nie sposób przejść obojętnie. Pierwszego dnia festiwalu dziennikarka zdecydowała się na wyeksponowanie swoich nóg w niestandardowej "małej czarnej". Niestandardowej, ponieważ sukienkę zdobił długi tren. 

Na czerwonym dywanie w sopockiej Operze Leśnej zachwycała także Paulina Krupińska, Patrycja Markowska, Olivier Janiak, Kasia Wilk, Julia Pietrucha, zespół Kwiat Jabłoni, czy zdobywca Bursztynowego Słowika - Michał Szpak. 

Jeśli jesteście ciekawi wybory ich kreacji, galerię z TOP OF THE TOP Sopot Festival znajdziecie tutaj.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości