Aktorka "Na Wspólnej" z niezwykłym osiągnięciem. Agata Załęcka ustanowiła rekord

Autor:
Kamila
Jamrożek
Agata Załęcka - aktorka "Na Wspólnej"

Agata Załęcka, aktorka znana z serialu "Na wspólnej" może pochwalić się niezwykłym nieoficjalnym rekordem Polski. Aktorka ma imponujące hobby — freediving, czyli nurkowanie na jednym oddechu.

Freediving to połączenie angielskich słów "free" – wolny i "diving" – nurkowanie. Chodzi o nurkowanie na wstrzymanym oddechu. Podczas zanurzenia nurek nie używa akwalungu, czyli butli z tlenem. Może jednak korzystać z innego sprzętu. Agata Załęcka ustanowiła w tej dziedzinie nieoficjalny rekord Polski.

Mąż Agaty Załęckiej o jej wyjątkowym wyczynie

Informację o niezwykłym osiągnięciu żony przekazał mąż Agaty Załęckiej. Jakub Kwiatkowski to rzecznik PZPN. Na Twitterze dokładnie opisał osiągnięcie aktorki, a wpis opatrzył jej zdjęciem.

"Moja żona Agata Załęcka w grudniu 2020 r. zaczęła uprawiać freediving, czyli nurkować na jednym oddechu. Dziś podczas treningu w Dahab w Egipcie ustanowiła nieoficjalny rekord Polski!!! W konkurencji CWTBF (czyli nurkując w dwóch płetwach) osiągnęła głębokość 56,7 metrów. Duma!!" - napisał na Twitterze.

Agata Załęcka wróciła do męża

Agata Załęcka jest żoną rzecznika PZPN Jakuba Kwiatkowskiego. Para wzięła ślub w 2020 roku na greckiej wyspie Rodos. Uroczystość mogli śledzić internauci w mediach społecznościowych. Po półtora roku w marcu 2022 aktorka poinformowała o rozstaniu z partnerem. Małżonkowie postanowili jednak dać sobie jeszcze jedną szansę.

W Święta Wielkanocne Agata Załęcka opublikowała zdjęcie z mężem, sugerujące, że para spędza ten czas razem. W jednym z wywiadów przyznała też, że dopiero decyzja o rozstaniu zmobilizowała ich do walki o związek.

Agata Załęcka w serialu "Na Wspólnej" gra Marcelinę, żonę Przemysława Gwiazdy (Zbigniew Suszyński) producenta luksusowych kosmetyków dla kobiet.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości