Aldona Orman w żałobie. Straciła bliskiego przyjaciela. "Jesteśmy zrozpaczeni"

Aldona Orman
Aldona Orman
Źródło: MWMEDIA
Aldona Orman przekazała smutne wieści. Niedawno aktorka wybrała się ze swoim ukochanym psem na rutynowy zabieg do weterynarza. Małemu Fikusiowi podano narkozę i zabrano na czyszczenie zębów. Niestety zwierzak już się nie wybudził. Aldona Orman i jej córka są w rozpaczy. Aktorka nie ukrywa żalu i apeluje do właścicieli zwierząt.

Aldona Orman to polska aktorka teatralna, filmowa i serialowa. Gwiazda zdobyła ogólnokrajową popularność, grając w kultowych produkcjach telewizyjnych. W ostatnich miesiącach o artystce zrobiło się głośno za sprawą stanu jej zdrowia. Aldona Orman bowiem prosto z planu zdjęciowego trafiła do szpitala, gdzie wykryto u niej kilka tętniaków. Teraz gwiazda znów nie miała dla swoich fanów dobrych wieści.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Zmarli młodo
Polskie gwiazdy, które zmarły młodo. Odeszli niespodziewanie
Źródło: MWMEDIA, Facebook, Wikimedia Commons, screen Youtube

Aldona Orman straciła ukochanego psa

Zwierzęta domowe najczęściej są traktowane jak pełnoprawni członkowie rodziny i tak było też w przypadku psa Aldony Orman. Gwiazda nigdy nie ukrywała, że jest zżyta ze swoim pupilem i chciała dla niego jak najlepiej. Z tego względu wzięła go na rutynową kontrolę do weterynarza, a lekarze stwierdzili, że u czworonoga trzeba przeprowadzić czyszczenie kamienia nazębnego.

Aldona Orman i pies Fikuś stawili się na miejscu, a zwierzakowi została podana narkoza. Niestety po przeprowadzonym zabiegu aktorka nie miała dobrych wieści. Okazało się, że jej pupil nie wybudził się. Gwiazda o wszystkim opowiedziała na Instagramie.

"Kochani, naszego ukochanego pieska, przyjaciela, członka rodziny od 7 lat, cudownego, wyjątkowego, kochanego Fikusia, zostawiliśmy wczoraj u weterynarza na chwilę, tylko na wyczyszczenie zębów z kamienia. Lekarz przekazał, po wcześniejszym zrobieniu wszystkich badań, że musi to zrobić pod narkozą. I... Fikuś się już nie wybudził. Nie żyje" - napisała Aldona Orman pod kompilacją zdjęć z pieskiem.

Aldona Orman zaapelowała do fanów, którzy są właścicielami zwierząt

Aldona Orman nie ukrywała, że jest wstrząśnięta całą sytuacją, a śmierć pieska szczególnie przeżywa jej córka Idalia. Nikt bowiem z rodziny nie pomyślał wcześniej, że może dojść do najgorszego scenariusza.

"Jesteśmy zrozpaczeni. Jest nam strasznie przykro, smutno, źle. Moja córeczka Idalia cały czas płacze. Nie wiem, co robić…" - przekazała. Na koniec aktorka zaapelowała do swoich fanów, którzy także są właścicielami zwierząt, by zawsze starannie wybierali kliniki weterynaryjne, w których chcą leczyć swoich pupili.

Proszę, bądźcie bardziej ostrożni co do lekarzy waszych przyjaciół — zwierzątek! Nie popełniajcie tego błędu!
- zakończyła.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości