Kamil Dudek z "Back to school" pokazał piękną żonę. "Jak nastolatka"

Kamil Dudek
Kamil Dudek
Źródło: Player
Kamil Dudek to bohater programu TTV "Życie na kredycie", w którym występuje razem z żoną Dorotą i trójką dzieci — Marysią, Wojtkiem i Filipem. Bohatera show możemy zobaczyć również w nowości, a jest nią program "Back to school. Prawdziwy egzamin". Kamil Dudek pochwalił się zdjęciem z uroczą żoną. Internauci są zachwyceni tym, jak kobieta się prezentuje.

Kamil Dudek ma żonę Dorotę, córkę Marysię, która ma 14 lat, 11-letniego syna Wojtka, a najmłodsza pociecha to syn Filip, który 2 kwietnia skończył rok. Mężczyzna jest górnikiem. Od sześciu lat spłaca ponad 600 tysięczny kredyt na zakup domu. W 4. sezonie programu "Życie na kredycie" uczestnik wyjaśnił, że w końcu stanął finansowo na nogi.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

19082022_NASI_W_MUNDURACH_ODCINEK (1)
Tajemnice Produkcji #15 Kulisy 2. sezonu "Naszych w mundurach". Celebryci kontra wojskowi
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Kamil Dudek z programu "Życie na kredycie" pokazał żonę

Żona Kamila Dudka również udziela się w mediach społecznościowych. Dorota Dudek od prawie siedmiu lat prowadzi salon kosmetyczny. Kobieta przyznała, że jest pracoholiczką i choć kocha dzieci, to obiecała sobie, że po porodzie wróci do klientek. Jednak rozstanie z pociechami było dla niej trudne.

"Rodzina jest dla mnie najważniejsza, a moje dzieci to nie tylko część mojego serca, ale i nieodłączna część mnie. Za nimi wskoczyłabym w ogień i bez wahania oddała wszystko, co mam. Każde z nich jest inne i kocham je za to. Jedno jest pewne, płakałam za nimi tak samo, kiedy pierwszy raz rozstawałam się z nimi na dłużej niż godzinę! I chociaż wiedziałam, że w rękach męża będą miały najlepiej na świecie, to wiecie.... my mamy tak już chyba mamy" - napisała niedawno na Instagramie.

Kamil Dudek pochwalił się zdjęciem z ukochaną i podpisał je w żartobliwy sposób. "Takie tam ze starą" - zamieścił w opisie.

"Ta stara wygląda jak nastolatka" - ocenili internauci.

Na zdjęciu można dostrzec również najmłodszego członka rodziny, czyli synka pary — Filipka. Tylko spostrzegawcze osoby zauważą go na fotografii.

Kamil Dudek w "Back to school. Prawdziwy egzamin"

"Back to school. Prawdziwy egzamin" to połączenie reality show i eksperymentu społecznego. Grupa dorosłych będących rodzicami, wróci do szkoły, by znów stać się uczniami. Zamknięci w placówce z internatem uczestnicy przez dwa tygodnie będą mierzyć się z przedmiotami obecnymi w podstawie programowej.

"Back to school. Prawdziwy egzamin" – kto wystąpi? Oto lista uczestników:

 • Misiek Koterski ("To tylko kilka dni")
  • Dominik Abus ("Googlebox. Przed telewizorem")
   • Maciek Lizinewicz ("Pałacowe love")
    • Kasia Gąsienica ("Googlebox. Przed telewizorem")
     • Agnieszka Kotońska ("Googlebox. Przed telewizorem")
      • Karolina Kuczyńska ("Top Model")
       • Michał Będzimirowski ("modny_tata")
        • Kamil Dudek ("Życie na kredycie")
         • Barbara Cichocka-Mruk ("tatypiara")
          • Davina Reeves Ciara (modelka i aktorka

           Kamil Dudek opisał, jakich emocji dostarczył mu program i powrót do szkolnej ławki.

           Nigdy nie sądziłem, że powrót do szkoły będzie dla mnie tak wielkim przeżyciem.... Przypomniały mi się czasy dzieciństwa... Powrócił stres związany z odpowiadaniem przy tablicy, kartkówki, sprawdziany... Tak! TO DZIAŁO się naprawdę.... Szkołę wspominam ogólnie dobrze, ale nie sądziłem, że jako dorosły człowiek będę się tak stresował lekcjami.... przecież jestem dorosły... a mimo wszystko strach przed szkołą pozostał....
           - wyznał.

           Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

           Autor: Kalina Szymankiewicz

           Źródło zdjęcia głównego: Player

           podziel się:

           Pozostałe wiadomości