Aleksandra Domańska ujawniła płeć swojego dziecka. "Kompletnie straciłam głowę"

Aleksandra Domańska w październiku urodziła pierwsze dziecko, ale do tej pory trzymała w tajemnicy jego płeć.
Aleksandra Domańska zdradziła płeć dziecka
Źródło: JAROSLAW ANTONIAK/MWMEDIA
Aleksandra Domańska w październiku urodziła pierwsze dziecko, ale do tej pory trzymała w sekrecie jego płeć. Wreszcie uchyliła rąbka tajemnicy.

Aleksandra Domańska, gwiazda filmu "Podatek od miłości", urodziła pierwsze dziecko w październiku 2021 roku. Nie chciała jednak ujawniać ani jego imienia, ani płci.

"Słuchajcie, nie wiem, skąd te wieści o płci, bo nigdzie nie podawałam. Ale jedno jest pewne. Jest pięćdziesiąt procent szans, że to dziewczynka i pięćdziesiąt, że chłopczyk. Ale za to imię jest 'no gender'! Dziękuję za miłe słowa. Kocham!" – pisała na Instagramie.

Aktorka postanowiła jednak zaspokoić ciekawość fanów i w najnowszym wpisie na Instgramie przemyciła informację o płci dziecka.

Aleksandra Domańska zdradziła płeć dziecka

Aleksandra Domańska jest wyjątkowo szczęśliwa, odkąd została mamą. Chętnie publikuje posty na Instagramie, z których jasno wynika, że macierzyństwo sprawia jej wiele radości. W najnowszym wpisie fani przeczytali coś, czego kompletnie się nie spodziewali. Gwiazda nieoczekiwanie wyznała, że urodziła syna. Oczywiście zrobiła to w swoim stylu:

"Słuchajcie, nadszedł ten moment, w którym to informuję wszem i wobec, że kurka totalnie, totalnie straciłam głowę dla swojego syneczka. Jakby przepływ miłości między nami jest tak intensywny w swej najczystszej, gwiezdnej, mistycznej postaci, że ledwie łapię oddech" - napisała aktorka.

Aleksandra Domańska przyznała, że rozpiera ją matczyna miłość i dodała:

"Mój umysł, moje ciało, moja dusza grają poloneza As-dur all the time. Moja rzeczywistość zmieniła gęstość na tę najbliższą mej duszy. Co tu dużo gadać - chwilo, trwaj!" - pisała.

Aleksandra Domańska zdradziła płeć dziecka - komentarze

Pod postem Aleksandry Domańskiej natychmiast pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Nie zabrakło też miłych słów od znanych koleżanek.

"A nie mówiłam!" - napisała Joanna Koroniewska.

"Najlepiej" – skomentowała krótko Maja Bohosiewicz.

"Nie dziwi nic! Do zjedzenia mały typek z uśmiechem na bok" – komentowała Natalia Kukulska.

"Ja mam tak ze stópeczkami. O matulu…to jest lepsze niż wszystko" - dodała Zofia Zborowska.

Zobacz wideo:

Anna Świątczak zniknęła z show-biznesu. "Po prostu tego nie dźwignęłam"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Aleksandra Domańska chroni swoją prywatność

Aleksandra Domańska to popularna polska aktorka. Zadebiutowała w 2010 roku w głośnym filmie "Drogówka" Wojciecha Smarzowskiego, a niedługo później dołączyła do obsady serialu "Przepis na życie". Dużą popularność przyniosła jej główna rola w uwielbianej przez rzesze fanów produkcji TVN - "Podatek od miłości". W 2018 zwyciężyła w finale programu "Ameryka Express”.  

Aktorka chroni swoją prywatność. Nie zdradza zbyt wiele ze swojego życia. Nie wiadomo też nic na temat jej partnera. Aleksandra Domańska zyskała sympatię fanów dzięki swojej naturalności i dystansowi do siebie. Przed poznaniem ukochanego i ojca dziecka otwarcie mówiła, o tym, że jest singielką i bardzo dobrze czuje się sama ze sobą.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: JAROSLAW ANTONIAK/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości