Aleksandra Popławska o ukrywaniu prywatności. "Wszystkie pary, które wystąpiły na okładce się rozwodzą"

Jesienna ramówka TVN. Aleksandra Popławska
Jesienna ramówka TVN. Aleksandra Popławska
Źródło: MW MEDIA
Aleksandra Popławska to bezapelacyjnie jedna z najbardziej rozchwytywanych polskich aktorek. Niemal każda produkcja z jej udziałem odniosła sukces i wzniosła się na wyżyny oglądalności. Artystka jako jedna z nielicznych sław stroni jednak od medialnego szumu i pokazywania prywatności w mediach społecznościowych. W jednym z ostatnich wywiadów uchyliła jednak rąbka tajemnicy i wyznała, dlaczego nigdy nie pojawi się z partnerem na okładkach kolorowych pism.

Aleksandra Popławska udzieliła ostatnio szczerego wywiadu, w którym opowiedziała o relacji z ukochanym i o tym, dlaczego wciąż nie zdecydowała się na opowiadanie o miłości na łamach czasopism. Wiele osób uważa, że jest z tym związana pewna klątwa. 

Aleksandr Popławska o miłości i partnerstwie 

Aleksandra Popławska od wielu lat związana jest z aktorem Markiem Kalitą. W 2005 roku para doczekała się córki - Antoniny, która obecnie rozwija się w świecie filmu i modelingu. O miłości pary artystów niewiele wiadomo. W ostatnim wywiadzie dla "Onet Radio" Aleksandra Popławska opowiedziała jednak o momencie, w którym zakochała się w Marku Kalicie. 

"Grał geja, kiedy ja się w nim zakochałam. Grał tak fantastycznie, tak przekonująco, że postanowiłam sprawdzić, jak to jest z nim naprawdę" - powiedziała.

Para do tej pory nie zdecydowała się, by stanąć na ślubnym kobiercu, jednak jak deklaruje aktorka, na to nigdy nie jest za późno. W wywiadzie dodała, że być może, zanim zwiążą się węzłem małżeńskim minie kilkadziesiąt lat, ale nie wyklucza ze swojego życia tej możliwości. Wyznała także, na co z całą pewnością się nie zdecydują. 

"Stwierdziłam, że na przykład, że okładce nie wystąpimy, gdyż podobno wszystkie pary, które wystąpiły na okładce, się rozwodzą, a ja jeszcze nie mam ślubu, więc musiałabym ten ślub wziąć, żeby potem się rozwieść. Tworzę wspaniały związek partnerski i nie zamierzam tego popsuć" - powiedziała. 

Aleksandra Popławska - życie prywatne i córka

Aleksandra Popławska jako jedna z niewielu gwiazd deklaruje, że z pełną świadomością i odpowiedzialnością wybiera dla swojej córki edukację domową. Dzięki temu ogranicza dziecku niepotrzebny stres i zapewnia komfortowe warunki do nauki. 

"Gdyby ktoś miał wątpliwości czy edukacja domowa to fajna rzecz podaje plusy: BRAK zrywania się o świcie. BRAK stania w korkach. BRAK miliona kartkówek, klasówek, testów - jeden egzamin. BRAK oceniania ucznia przez pryzmat lubię/ nie lubię nauczyciela. BRAK stresu długotrwałego. WIĘCEJ CZASU dla siebie i na rozwijanie swoich zainteresowań, na imprezy, spotkania, wyjazdy. CZAS pracy dostosowany do indywidualnych możliwości. Ilość miesięcy w szkole dostosowana indywidualnie. (U nas od października do maja) NAUKA BEZPŁATNA I PAŃSTWOWA - w ramach obowiązku edukacji. MINUSY - Według mnie BRAK" - napisała aktorka w jednym ze swoich postów na Instagramie. 

Aleksandra Popławska niedawno opublikowała w mediach społecznościowych wpis poświęcony swojej córce. Pod zdjęciem w kilka chwil pojawiły się dziesiątki komentarzy internautów zachwyconych urodą nastolatki. 

"Cudna" - napisała Sonia Bohosiewicz. 

"Piękna, mądra, charyzmatyczna!" - napisała Paulina Smaszcz

Swoje uznanie dla urody nastolatki wyraziła też Roma Gąsiorowska, Ada Fijał czy Anna Prochniak. 

Chcesz dowiedzieć się więcej o życiu Aleksandry Popławskiej? Sprawdź www.cozatydzien.tvn.pl.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości