Aleksandra Żebrowska urodziła. "Mama x 4"

Aleksandra Żebrowska urodziła
Aleksandra Żebrowska urodziła
Źródło: MWMEDIA
Aleksandra Żebrowska urodziła. Żona Michała Żebrowskiego doczekała się czwartego dziecka. Radosną nowinę przekazał szczęśliwy tata.

Aleksandra Żebrowska jest aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje prawie 280 tys. użytkowników, którzy pokochali poczucie humoru influencerki. W trakcie trwania ciąży żona Michała Żebrowskiego publikowała liczne wpisy, w których z charakterystycznym dla siebie dystansem opowiadała o swojej codzienności z rosnącym brzuchem.

Aleksandra Żebrowska urodziła

Ostatnie dni przed porodem upłynęły gwieździe na jedzeniu ostrych potraw, chodzeniu po schodach i spacerach. Aleksandra Żebrowska bawiła się też na tzw. baby shower, na którego dotarła po ryzykownej podróży pociągiem. Najbardziej zestresowany był wówczas Michał Żebrowski, któremu żona przeprowadziła szybki kurs odbierania porodu. Nowo zdobytych umiejętności nie musiał jednak wykorzystywać.

O narodzinach nowego członka rodziny Michał Żebrowski poinformował fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Aleksandra Żebrowska nie boi się poruszać trudnych tematów. Jakiś czas temu opowiedziała o swoich doświadczeniach związanych z poronieniem. Kiedy była w ostatniej ciąży, podkreślała, że spodziewa się ósmego a nie czwartego dziecka.

x B K-Sz i 4 dziecko żebrowskich
Barbara Kurdej-Szatan o powiększeniu rodziny
Barara Kurdej-Szatan w rozmowie z nami powiedziała, czy razem z mężem myślą nad powiększeniem rodziny.
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Aleksandra Żebrowska o podróży pociągiem w 9. miesiącu ciąży

Aleksandra Żebrowska znana jest z dużego dystansu do siebie i świata. Jej ciążowe wpisy robią furorę w sieci, choć niekiedy spotykają się również z krytyką. Niedawno gwiazda zwróciła uwagę na sytuację, która spotyka prawie każdą mamę. Mianowicie opowiedziała o swoich doświadczeniach związanych z podróżą pociągiem. Okazało się, że dużym problemem było korzystanie z toalety i to niekoniecznie przez wzgląd na ciążowy brzuch.

"Upiekło nam się i nożyczki z Warsu nie były potrzebne. Chociaż cogodzinne korzystanie z pociągowej toalety w zaawansowanej ciąży i w pozycji na narciarza też uważam za nie lada wyczyn. Szczególnie kiedy twój dwulatek koniecznie musi wejść do środka z mamą - po 3 sekundach obserwowania, jak radzisz sobie, ledwo utrzymując równowagę nad sedesem, decyduje, że już skończyłaś, zaczyna kręcić zamkiem i szarpać za klamkę, żeby otworzyć drzwi" - zdradziła.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości