Magdalena Stępień - uczestniczka "Top Model", była partnerka Jakuba Rzeźniczka. Co wiemy o jej życiu?

Autor:
Kamila
Jamrożek
Magdalena Stępień - uczestniczka "Top Model"

Magdalena Stępień to modelka, zyskała rozpoznawalność dzięki udziałowi w popularnym programie "Top Model" TVN. Obecnie jest o niej głośno ze względu na partnera Jakuba Rzeźniczaka. Para miała synka Oliwiera, który zmarł na nowotwór.

Magdalena Stępień to kobieta, której życie nie oszczędzało. Miała ciężkie dzieciństwo, szybko musiała się usamodzielnić. Kiedy myślała, że znalazła miłość życia, partner zadał jej niewyobrażalny cios. Co wiemy o życiu modelki?

Magdalena Stępień - kim jest, skąd pochodzi, wiek

Magdalena Stępień ma 31 lat. Urodziła się i dorastała w Oleśnicy. Przez jakiś czas jako nastolatka mieszkała też w Londynie, dlatego szybko stała się samodzielna. Została wychowana przez matkę, o ojcu wiedziała tylko tyle, że pochodził z Rosji i nie utrzymywał z nimi kontaktu. Trudne dzieciństwo zahartowało jednak kobietę. Jak mówiła o sobie, wyrosła na osobę o silnym charakterze, która wie, czego chce i śmiało dąży do celu.

Magdalena Stępień - udział w "Top Model"

Magdalena Stępień zyskała popularność dzięki programowi telewizyjnemu "Top Model". Dziewczyna wystąpiła w 5. edycji popularnego show. Miała wówczas 25 lat. Nie udało jej się wygrać programu, ale zaszła dość daleko - razem z Karoliną Giloń odpadła tuż przed finałem. Po zakończeniu programu uczestniczki nawiązały współpracę. Magdalena Stępień szybko rozpoczęła karierę modelki. Wzięła udział w wielu sesjach zdjęciowych i innych projektach.

Zobacz casting w "Top Model" Magdaleny Stępień:

Magdalena Stępień - związek z Jakubem Rzeźniczakiem

O Magdalenie Stępień znowu zrobiło się głośno za sprawą w związku z Jakubem Rzeźniczakiem. Kiedy para się poznała, piłkarz Wisły Płock miał niezbyt dobrą reputację wśród kobiet. Związek nie przetrwał długo. Rozstali się, gdy modelka była w ósmym miesiącu ciąży. Kobieta bardzo ciężko zniosła rozstanie.

Media podawały, że przyczyną rozstania miała być zdrada sportowca. Później podobno kobieta chciała dać jeszcze jedną szansę niewiernemu partnerowi, której nie wykorzystał. Para rozstała się ostatecznie przed narodzinami dziecka. Media informowały, że gdy Magdalena Stępień trafiła do szpitala, Jakub Rzeźniczak był już zaręczony z nową partnerką, Pauliną. Ponoć pierścionek, który jej podarował, był wart 50 tys. zł. Po narodzinach ich syn, Oliwier otrzymał miażdżącą diagnozę. Magdalena Stępień bardzo długo kłóciła się w sprawie jego leczenia z ojcem dziecka. Jak twierdziła, Jakub Rzeźniczak nie wykazywał bardzo dużego zainteresowania narodzinami swojego dziecka.

Katarzyna Sokołowska o wsparciu kobiet. "To przerosło moje oczekiwania"
Katarzyna Sokołowska o wsparciu kobiet. "To przerosło moje oczekiwania" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Magdalena Stępień - choroba i śmierć syna Oliwiera Rzeźniczka

Magdalena Stępień na początku roku poinformowała fanów, że u jej malutkiego synka wykryto sporego guza wątroby. Nowotwór okazał się być bardzo rzadką odmianą i modelka postanowiła wyjechać z synem do Izraela, by tam podjąć specjalistyczne i kosztowne leczenie. Celebrytka i ojciec chłopca, Jakub Rzeźniczak, mieli inne zdania na ten temat. Jakub Rzeźniczak miał odmówić finansowania leczenia dziecka. Magdalena Stępień założyła więc internetową zbiórkę, dzięki której zyskała środki na ratowanie życia chłopca. Niestety Oliwierek przegrał walkę z rakiem.

Magdalena Stepień przekazała smutne wiadomości o śmierci Oliwiera Rzeźniczaka za pomocą Instagrama. Modelka opublikowała czarno-białe, uśmiechnięte zdjęcia syna, który żył nieco ponad rok. Więcej informacji tutaj.

Magdalena Stępiań - Instagram

Magdalena Stępień prowadzi oficjalny profil na Instagramie pod nickiem @magdalena___stepien. Modelka regularnie relacjonowała w mediach społecznościowych leczenie synka Oliwiera. Obecnie wszystkie posty z jej profilu, oprócz informacji o śmierci chłopczyka, zniknęły.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości