Allan Krupa totalnie zmienił wizerunek. Edyta Górniak nie kryła zaskoczenia

Allan Krupa, Edyta Górniak
Allan Krupa totalnie zmienił wizerunek. Edyta Górniak o niczym nie wiedziała
Źródło: MWMEDIA
Edyta Górniak opublikowała właśnie zdjęcie metamorfozy syna. Allan Krupa postawił na zupełnie nowy look, a efektami zmian ochoczo dzielił się z fanami. Jednak dla Edyty Górniak było to sporym zaskoczeniem. Wokalistka nie kryła zdumienia — zareagowała natychmiastowo.

Allan Krupa, ukochany syn Edyty Górniak, zaskoczył wszystkich najnowszą metamorfozą. Wokalistka nie raz udowodniła już, że jedyny syn jest najważniejszą osobą w jej życiu. Mama jest tym bardziej dumna, bo 19-letni Allan stawia pierwsze kroki w show-biznesie, a to znaczy, że udało jej się zarazić go miłością do muzyki. Wspólnie wystąpili nawet w kilku programach.

czt_25
Martyna Wojciechowska odebrała nagrodę podczas See Bloggers

Allan Krupa przeszedł spektakularną metamorfozę

Nie dziwi zatem, że Edyta Górniak przejmuje się nawet najmniejszą zmianą wizerunku młodego artysty. Choć w tym przypadku możemy raczej mówić o... spektakularnej metamorfozie.

Okazuje się, że Allan Krupa zrobił mamie niemałą niespodziankę. Choć nastolatek już wcześniej opublikował zdjęcie na Instagramie, o jego nowym, dość odważnym, wizerunku mama dowiedziała się podczas wideorozmowy. Zaraz po niej postanowiła podzielić się informacją z fanami.

"No cóż, teraz się dowiedziałam" — skomentowała.

Pod zdjęciem Allana w blondzie napisała natomiast żartobliwą uwagę.

"Kotku, teraz nie rozpoznają cię w dokumentach" — podsumowała.

Allan Kurpa
Allan Krupa zmienił fryzurę
Allan Kurpa

Allan Krupa zamieszkał z dziewczyną. Co na to Edyta Górniak?

To nie jedyna ostatnia rewelacja w relacji Edyty Górniak z synem. Jeszcze do niedawna całym światem nastolatka i jedyną ukochaną kobietą była mama. Teraz sprawy się nieco pokomplikowały, jednak piosenkarka bynajmniej nie ma nic przeciwko. Już kilka miesięcy temu Allan Krupa postanowił przedstawić mamie jej przyszłą synową. Okazało się, że panie szybko przypadły sobie do gustu.

"Bardzo jej zależy na Angelice, więc bardzo się z tego cieszę. Angelika również bardzo polubiła moją mamę, choć na początku bała się spotkania. Była bardzo zestresowana, ponieważ nie jest osobą otwartą wobec innych ludzi. Musi ich najpierw poznać. Ale teraz wszystko jest w porządku" — twierdził Allan Krupa w rozmowie z Pomponikiem.

Angelika Dziedzic jest znaną Tiktokerką. Pasjonuje się ekscentryczną modą i cosplayem. Niedawno wyszło na jaw, że związek jest już na tyle poważny, że zakochani postanowili razem zamieszkać.

"Jest wspaniale. Myślę, że oboje jesteśmy już na etapie, gdzie możemy ze sobą mieszkać bez wzajemnego mordowania. Trwa to już jakiś czas i dobrze nam idzie. Żyjemy razem świetnie, bez zastrzeżeń. Jest super" — zdradził artysta.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości