Jacek Jelonek nadal jest w związku z Oliwerem? Ich historia poruszyła widzów "Prince Charming"

Jacek Jelonek i Oliwer Kubiak
"Prince Charming Polska". Jacek Jelonek nadal jest z Oliwerem?
Źródło: Instagram @princecharmingpolska
Jacek Jelonek i Oliwer Kubiak poznali się w pierwszej edycji programu "Prince Charming Polska". Po zakończeniu randkowego show postanowili dać sobie szansę i rozpocząć wspólne życie. Od tego momentu minęły dwa lata. Sprawdziliśmy, czy nadal są razem.

"Prince Charming Polska" to reality show, w którym trzynastu mężczyzn zabiegało o względy atrakcyjnego kawalera. Tytułowym "Księciem" był Jacek Jelonek – popularny fotomodel i architekt. Główny bohater show szukał partnera i wielkiej miłości. Widzowie mieli okazję przyglądać się, jak między nim a Oliwerem Kubiakiem rodzi się gorące uczucie. Czy zdołali podtrzymać ten żar?

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Julia Sobczyńska z "Top Model" o związku z kobietą. Jej babcia poszła do księdza
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Prince Charming Polska". Jacek Jelonek nadal jest z Oliwerem?

Jacek Jelonek miał możliwość poznania w programie wielu interesujących mężczyzn. Zwrócił jednak uwagę na Oliwera Kubiaka, który w pewnym momencie wyznał mu miłość. To utwierdziło "księcia", że ma do czynienia z chłopakiem, który traktuje go poważnie. Konkurentem Oliwera przed samym finałem był Marek. Jacek Jelonek w rozmowie z Plejadą wyznał, co pomogło mu dokonać ostatecznego wyboru. Podkreślił, że nie była to wyreżyserowana sytuacja.

"Jadąc na finał, miałem turbo mętlik w głowie, tego nawet nie da się opisać. Większość moich obaw polegała na tym, że zastanawiałem się, co będzie, jeśli kogoś wybiorę i okaże się, że to była zła decyzja. Dopuszczałem taką możliwość, że nikogo nie wybiorę, bo za bardzo się boję, za mało ich znam i będzie mi ciężko zaufać któremuś z nich. W radio poleciała piosenka Yazoo 'Only you', zaczęły mi łzy lecieć i pomyślałem o Oliwerze. Stwierdziłem, że to jest znak. Zadzwoniłem do Michała - reżysera i powiedziałem: 'wiem, że to na ostatnią chwilę, ale ta piosenka jest bardzo ważna, powiem ci, jak dojadę, ale postaraj się ją puścić'. On się zgodził i teraz ta piosenka raz na jakiś czas pojawia się na naszej playliście i za każdym razem mam takie same emocje i łzy w oczach, gdy ją słyszę" - wyznał Jacek Jelonek.

Od finału minęły dwa lata i panowie wciąż są razem. Niedawno pochwalili się tym, że świętują kolejną rocznicę związku. Jacek i Oliwer publikują na Instagramie wiele wspólnych zdjęć. Dzielą się z fanami swoimi przygodami i podkreślają, że są ze sobą bardzo szczęśliwi. Internauci nie mogli tego przegapić.

"Nikt nie wierzył - wszyscy pokochali! Wszystkiego dobrego!" - czytamy w komentarzach.

"Cudnego życia razem kochani" - napisała artystka kabaretowa Agnieszka Litwin.

Jacek i Oliwer z "Prince Charming" o różnicy wieku w związku

Jacek i Oliwer z "Prince Charming" potraktowali swoją relację niezwykle poważnie. Zamieszkali ze sobą i stworzyli związek oparty na przyjaźni. Panowie mają mnóstwo wspólnych pasji. Jednak dzieli ich 10 lat. Jacek był najstarszym mężczyzną w programie i obawiał się, że dwudziestolatkowie będą dziecinni. W rozmowie z Plejadą przyznał, że Oliwer jest bardzo dojrzały i to mu odpowiada. Zdradził, że będąc w wieku obecnego ukochanego, sam miał partnera, który był od niego starszy o 10 lat.

"Oczywiście Jacek jest bardziej doświadczony i imponuje mi swoją mądrością, dlatego często słucham jego zdania w wielu kwestiach i sugeruję się nim. Poza tym nie czuję tej różnicy wieku, bo ona nie jest jakaś bardzo duża" - dodał Oliwer.

Panowie chcieliby tworzyć rodzinę. Temat dziecka jest jeszcze dla nich odległy, ale już zostali rodzicami, bo kupili pieska, który jest im bardzo bliski. Jacek i Oliwer uważają, że udział w programie to najpiękniejsza przygoda, która jest z nimi do teraz.

Nie da się opisać tych emocji, które pojawiają się w programie. Jeżeli ktoś wejdzie do niego z czystym nastawieniem, że chce kogoś poznać i przeżyć przygodę życia, to na pewno będzie zadowolony. Nie ma się czego bać. W programie był Mateusz, który nie powiedział swoim rodzicom, że jest gejem i zrobił to dopiero po tym, jak wrócił z Hiszpanii.
- zachęcił Jacek Jelonek.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Instagram @princecharmingpolska

podziel się:

Pozostałe wiadomości