Allan Krupa zdradził, ile zarobił na pierwszej piosence. Kwota zaskakuje

Allan Krupa i Edyta Górniak
Allan Krupa zdradził ile zarobił na pierwszej piosence
Źródło: MWMEDIA
Allan Krupa niedawno udzielił wywiadu, w którym zdradził, ile zarobił na swoim pierwszym utworze. Syn Edyty Górniak przyznał, że wspomniana kwota nie była zawrotna.

Allan Krupa od jakiegoś czasu realizuje się artystycznie jako raper pod pseudonimem "Enso". Syn Edyty Górniak wystąpił nawet u boku sławnej mamy podczas jednej z imprez sylwestrowych. Prywatnie młody raper prywatnie od kilku miesięcy spotyka się z dziewczyną o imieniu Angelika.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo.

Tajemnice Produkcji #9. Kulisy "Sekretów życia". Tak wygląda praca na planie serialu paradokumentalnego
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Allan Krupa zdradził, ile zarobił na utworze "Lambada"

Allan Krupa udzielił niedawno wywiadu "Super Expressowi" w trakcie którego wyznał, ile zarobił na swojej pierwszej piosence. Syn Edyty Górniak dał do zrozumienia, że nie jest zadowolony z otrzymanej kwoty za utwór "Lambada". Chłopak kryjący się pod pseudonimem Enso nie ukrywa swojego rozżalenia zaistniałą sytuacją.

Jak się okazuje, syn Edyty Górniak za swój debiutancki singiel otrzymał kwotę 1500 złotych.

"Zacząłem zarabiać na swojej muzyce. Z raportu na raport suma rośnie. Wiadomo, na tę chwilę nie są to pieniądze, które mnie zadowalają. Jak dostałem pierwszą wypłatę, nie będę tutaj ściemniał, za pierwszą piosenkę zarobiłem 1500 zł, powiedziałem: Kurde, ale zarobiłem!" - powiedział w rozmowie z gazetą muzyk.

Pomimo niezadowalającej kwoty, jaką Allan Krupa otrzymał za swój pierwszy utwór, to młody muzyk zdaje się nie zrażać do branży artystycznej i cały czas wiąże swoją przyszłość z muzyką.

Allan Krupa
Allan Krupa nie zraził się do branży muzycznej
Allan Krupa
Źródło: Instagram @dziendobrytvn

Allan Krupa o swoim wymarzonym ślubie

Allan Krupa od jakiegoś czasu tworzy udany związek z dziewczyną o imieniu Angelika. Chłopak przyznał, że pierwszy raz jest w tak udanej relacji, a ze swoją wybranką praktycznie nigdy się nie kłóci. Jak się okazuje, syn Edyty Górniak jakiś czas temu ze swoją ukochaną nawet zamieszkał.

"Nie chcę straszyć mojej ukochanej, żeby pomyślała, że ja się jej za miesiąc oświadczę (śmiech). Chociaż kto wie. Nigdy nie wiadomo! – zażartował, dodając na serio: – Super się nam żyje. Nigdy nie byłem w tak długiej relacji, która nie doprowadziłaby mnie do szału [...] Praktycznie się nie kłócimy. Bardzo fajnie się nam mieszka. Nie mam zarzutów. Myślę, że to potrwa jeszcze bardzo długo" - powiedział w rozmowie z serwisem jastrzabpost.pl.

Allan Krupa ma co do Angeliki poważne plany do tego stopnia, że w dalszej części rozmowy opowiedział nawet o planowanej ceremonii ślubnej. Miejscem, w którym chciałby, aby odbyła się uroczystość, jest... wieżowiec w Dubaju.

"Jak będę miał wystarczająco pieniędzy, żeby zrobić ten ślub na dachu Burdż Chalifa [...] Nawet jak bym wygrał dzisiaj w Lotto, to bardzo chętnie. Każdy chłop chce zrobić coś spektakularnego, co nie? [...] Jak to miałoby się już wydarzyć, to powinno to być niesamowite i zapadłoby nam w pamięć do końca życia" - dodał w dalszej części rozmowy.

Allan Krupa z dziewczyną
Allan Krupa z dziewczyną
Allan Krupa z dziewczyną
Źródło: Instagram/ensosynu

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości