Amber Heard zrezygnowała z życia w Hollywood? "Wychowuje dziecko z dala od całego szumu"

Amber Heard przeprowadziła się do Hiszpanii
Amber Heard przeprowadziła się do Hiszpanii
Źródło: Getty Images North America
Amber Heard przegrała proces z Johnnym Deppem - od ogłoszenia wyroku minął już niemal rok. Obojgu zasądzone zostało jednak odszkodowanie na rzecz byłego współmałżonka i tak mógł zakończyć się jeden z najbardziej medialnych procesów wszechczasów. Ex-małżonkowie wnieśli jednak apelację, a ich konflikt zapewne jeszcze potrwa. Czym zajmują się w oczekiwaniu na kolejne sprawy sądowe?

Ich konflikt podzielił świat. Ukochany aktor pokolenia millenialsów, znany z kultowej roli Jacka Sparrowa w serii "Piraci z Karaibów", został oskarżony o przemoc domową względem byłej żony. Aktor pomówieniom zaprzeczył, a sąd, po weryfikacji szalenie obrazowych dowodów, przyznał mu rację połowicznie, zasądzając 2 mln dolarów na rzecz byłej żony. Aktor bynajmniej nie ma zamiaru płacić i nadal walczy o odzyskanie dobrego mienia.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Gwiazdy wzięły udział w kampanii Otwarte Klatki. Opowiedziały o poruszającym spocie

Amber Heard przeprowadziła się do Hiszpanii

Według doniesień dziennikarki Alison Boshoff z "Daily Mail" aktorka Amber Heard po przegranej w procesie z Johnnym Deppem wyniosła się z Los Angeles i przeprowadziła się do Hiszpanii. Spekulacje o jej przeprowadzce pojawiły się już wcześniej, ale teraz zdają się być potwierdzone. Amber Heard wyjechała z niemal roczną córką, Oonagh, do Hiszpanii, gdzie prawdopodobnie zamieszkała na stałe.

"Jest dwujęzyczna, świetnie porozumiewa się po hiszpańsku i czuje się szczęśliwa tam, gdzie jest. Wychowuje dziecko z dala od całego szumu" - zdradził "Daily Mail" przyjaciel aktorki.

Amber Heard ma zatem czas na odpoczynek po niewątpliwej publicznej nagonce. Zmiana środowiska wydaje się być dobrym wyborem dla matki, która niedawno przeszła publiczny proces sądowy.

Amber Heard i Johnny Depp - czym się obecnie zajmują?

Choć nie wiadomo, czy Amber Heard jest nadal w związku z Eve Barlow, wiadomo, że niedawno wynajęła dom na Majorce i powoli zapuszczała korzenie. Jednakże, według informacji dziennikarki "Daily Maila", Heard wybrała niedawno inne miejsce na obrzeżach Madrytu. Z kolei Johnny Depp spędził ostatnie wakacje na swojej prywatnej wyspie Little Parrot Cay na Bahamach, gdzie towarzyszyli mu Sandra, wdowa po koledze Jeffie Becku, i matka piosenkarki Joss Stone.

Ostatnio Amber Heard pojawiła się w kontynuacji "Aquamana", a także w niskobudżetowym thrillerze "In The Fire". Nie wiadomo jednak, czy aktorka planuje kontynuować swoją karierę w Hollywood, czy też zdecyduje się na inny kierunek. Wydaje się jednak, że dla aktorki ważne jest teraz spokojne życie z córką i oddalenie się od medialnego szumu.

Mimo że Heard przegrała proces z Deppem, wciąż cieszy się poparciem swoich fanów, którzy podkreślają, że jej obrona praw kobiet jest ważna i że nie należy lekceważyć przemocy domowej. Jednak cała sprawa przeciwko Deppowi i jej własna walka w mediach społecznościowych wywołały też krytykę i kontrowersje. W każdym razie teraz wydaje się, że Heard skupia się na życiu osobistym i bardzo angażuje się w rolę młodej mamy.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images North America

podziel się:

Pozostałe wiadomości