Gwyneth Paltrow nie poszła na randkę z Leonardo DiCaprio. Teraz wyjaśniła, dlaczego

Gwyneth Palthrow orzuciła zaloty Leonardo diCaprio
Gwyneth Palthrow orzuciła zaloty Leonardo DiCaprio
Źródło: FilmMagic
Gwyneth Paltrow jako początkująca aktorka była obiektem westchnień wielu hollywoodzkich bożyszczy. Spotykała się z Bradem Pittem i Benem Affleckiem, odrzuciła jednak zaloty Leonarda DiCaprio. O szczegółach opowiedziała w swoim podkaście.

Gwyneth Paltrow to znana i ceniona aktorka, która nie boi się mówić prawdy o swoim życiu prywatnym. W jednym z odcinków podcastu "Call Her Daddy" możemy usłyszeć o jej doświadczeniu z jednym z najbardziej pożądanych aktorów Hollywood - Leonardem DiCaprio.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Przełomowy Moment. Rozmowy Martyny Mikołajczyk: MARTYNA KACZMAREK

Gwytneth Paltrow zdradziła szczegóły swoich byłych i niedoszłych związków z gwiazdami Hollywood

W czasie swojej kariery gwiazdor zdążył zdobyć wiele nagród i wyróżnień, ale zawsze był również znany ze swojego życia prywatnego i często kojarzony z kobietami i imprezowaniem. To właśnie ta reputacja sprawiła, że Gwyneth Paltrow zdecydowała odrzucić jego zaloty. Aktorka nie chciała być kolejną z wielu kobiet, które przewinęły się przez jego życie. Czuła, że musi chronić swoje serce i emocje przed takim mężczyzną, który nie miał najlepszej opinii w środowisku.

"Nie, nigdy nie poszłam do łóżka z Leo. Kiedyś próbował, ale już kiedy miał 19 lat, był bardzo beztroski w tych sprawach" - tłumaczyła.

Nie można jednak zapominać, że to było wiele lat temu i sytuacja mogła wyglądać inaczej niż dzisiaj. Gwyneth Paltrow zdaje sobie z tego sprawę i podkreśla, że w tamtych czasach nie była aż tak popularna jak DiCaprio. To on był wówczas jedną z największych gwiazd Hollywood, podczas gdy ona dopiero zaczynała swoją karierę aktorską. Dzisiaj sytuacja wygląda zupełnie inaczej i obie gwiazdy mają już za sobą wiele sukcesów i doświadczeń.

Gwyneth Paltrow była w przeszłości z Benem Affleckiem i Bradem Pittem. Leonardo DiCaprio nie miał tyle szczęścia

Chociaż Leonardo DiCaprio nie miał szczęścia w swoich zalotach do Gwyneth Paltrow, to z kolei przez blisko trzy lata aktorka była związana z Benem Affleckiem, a przez dwa - spotykała się z Bradem Pittem.

"Między mną i Bradem była prawdziwa chemia, w tamtym czasie to była miłość mojego życia. A Ben miał, jakby to powiedzieć, doskonałą technikę. Nie mogę uwierzyć, że moja córka tego słucha!" - ciągnęła.

Aktorka wspomniała też o byłym mężu.

"Kiedy go poznałam, było w tym coś głębokiego. Nie umiem tego dokładnie określić, ale czułam się zupełnie inaczej niż w moich innych związkach. Nie chodzi o to, że sama relacja była zdrowsza niż pozostałe. Po prostu myślę, że na pewnym poziomie wiedziałam, że to on będzie ojcem moich dzieci. To było bardzo silne przeczucie" - wspomina.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: FilmMagic

podziel się:

Pozostałe wiadomości