Andrzej Grabowski wystawił na aukcji WOŚP zaskakującą ofertę. Wszyscy chcą ją wygrać

Autor:
Dominika
Kowalewska

Aby wesprzeć zbiórkę w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Andrzej Grabowski postanowił wystawić na aukcji wyjątkowe spotkanie. Aktor nie spędzi go przy kawie i ciastku, a stanie za sterami... domowego odkurzacza! Internauci są zachwyceni propozycją i żwawo licytują.

Wielkimi krokami zbliża się 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Już 29 stycznia dowiemy się, ile w tym roku udało się zebrać. Jak w każdej edycji wsparcie okazało wiele gwiazd. W tym roku w ramach WOŚP można wylicytować m.in. wizytę na planie programu "Bez Polityki" Piotra Jaconia, sukienkę Małgorzaty Foremniak, w której wystąpiła podczas finału "Mam Talent" czy dwie lekcje tańca z Lenką i Janem Klimentami.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Wiktor Zborowski o związku z Marią Winiarską
Wiktor Zborowski o związku z Marią Winiarską Wiktor Zborowski o związku z Marią Winiarską

Andrzej Grabowski wystawił na aukcji WOŚP samego siebie

Andrzej Grabowski jest polskim aktorem teatralnym, filmowym i telewizyjnym. Fani pokochali go za rolę Ferdka w serialu "Świat według Kiepskich", ale nie tylko. Jego niezwykłe kreacje można było oglądać m.in. w "Dniu Świra", "Karierze Nikosia Dyzmy" czy "Zróbmy sobie wnuka".

Andrzej Grabowski jest niekwestionowaną gwiazdą polskiego świata filmu i teatru. Znają go wszyscy! Toteż nic dziwnego, że jego aukcja cieszy się ogromną popularnością. Szczególnie że jest naprawdę nietypowa. Andrzej Grabowski postanowił wystawić na niego... samego siebie. Jak czytamy w opisie aukcji, aktor odwiedzi dom zwycięzcy i go odkurzy:

"Jak sam aktor powiedział, odkurzanie to rzecz bardzo codzienna, dlatego na 31. Finał WOŚP proponuje odkurzyć twoje mieszkanie. Andrzej Grabowski przyjedzie ze swoim asystentem, więc duże powierzchnie nie są straszne".

Dokąd przyjedzie aktor? Proponowanymi destynacjami są Warszawa i Kraków, ale jak podkreślono, dla naprawdę hojnego zwycięzcy gwiazdor jest w stanie dojechać w każdy zakamarek Polski.

"Polecam siebie, jako Odkurzacz - Andrzej Grabowski" - można przeczytać.

W tym momencie aukcja cieszy się ogromną popularnością. Choć licytacja trwa do 12 lutego, na ten moment wzięło w niej udział 19 osób, a aktualny zwycięzca zaproponował kwotę 11 100 zł.

Andrzej Grabowski - kariera, życie prywatne

Andrzej Grabowski zadebiutował w 1972 roku epizodyczną rolą Edwarda w serialu "Odejścia, powroty". Dwa lata później, w 1974 roku ukończył studia aktorskie w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Krakowie. Poza rolami filmowymi i serialowymi, spełnia się jako aktor dubbingowy - wcielił się m.in. w postać Bucka Gdaka w "Kurczaku Małym", Nathaniea w "Zaczarowanej", Miś Tuliś w "Toy Story 3", a także Alastora "Szalonookiego" Moody'ego z serii filmów o Harrym Potterze.

Prywatnie Andrzej Grabowski był dwukrotnie żonaty. W 1982 roku wziął ślub z aktorką Anną Tomaszewską, z którą doczekał się dwóch córek: Zuzanny i Katarzyny. W czerwcu 2009 roku ponownie stanął na ślubnym kobiercu. Tym razem u jego boku stanęła charakteryzatorka filmowa Anita Kruszewska. Rozwiedli się w 2018 roku.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości