Andrzej Kosmala napisał biografię Krzysztofa Krawczyka. Wspomina w niej o niewierniości żony artysty

Krzysztof Krawczyk
Andrzej Kosmala napisał biografię Krzysztofa Krawczyka
Źródło: MWMEDIA
Wieloletni menadżer Krzysztofa Krawczyka napisał powieść biograficzną na temat życia artysty. Andrzej Kosmala na kartkach książki wyjawia wiele prywatnych szczegółów z życia artysty. Jeden z wątków wspomnianej publikacji dotyczy niewierności drugiej żony muzyka.

Krzysztof Krawczyk jest legendą polskiej estrady. Muzyk wylansował takie hity, jak: "Za Tobą pójdę jak na bal", "Byle było tak", "Mój przyjacielu". Artysta jako jeden z pierwszych stworzył bowiem hity, które bez względu na wiek i pokolenie - kochają wszyscy.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo.

Tomasz Karolak o TikToku
Tomasz Karolak o TikToku

Nieznane fakty z życia Krzysztofa Krawczyka

Pierwszą żoną Krzysztofa Krawczyka była Grażyna Adamus. Gwiazdor poznał ją jeszcze w szkole, w trakcie nauki w Liceum. Wspomnieni stanęli na ślubnym kobiercu w 1969 roku. Pomimo ślubu ich związek jednak nie przetrwał próby czasu. W trakcie tej relacji muzyk poznał Halinę Żytkowiak. Para miała razem syna Krzysztofa Krawczyka Juniora.

Wtedy Krzysztof Krawczyk zdecydował się na unieważnienie wspomnianego małżeństwa. W związku z powyższym mógł ponownie stanąć na ołtarzu tym razem u boku matki swojego dziecka. Niestety również i ten związek nie przetrwał próby czasu.

Dwa tygodnie przed drugą rocznicą śmierci Krzysztofa Krawczyka ukazała się powieść biograficzna napisana przez Andrzeja Kosmalę, który był wieloletnim menadżerem muzyka. Zawarte w niej fakty rzucają nowe światło na drugie małżeństwo artysty. Według autora powieści biograficznej Krzysztof Krawczyk miał być notorycznie zdradzany Halinę Żytkowiak.

Krzysztof Krawczyk
Krzysztof Krawczyk nie wiedział o niewierności żony
Krzysztof Krawczyk
Źródło: MWMEDIA

Krzysztof Krawczyk miał być zdradzany przez żonę

Na kartkach biograficznej książki autorstwa Andrzeja Kosmali możemy przeczytać o przeprowadzce rodziny Krawczyków do Ameryki, gdzie syn Krzysztofa Krawczyka został posłany do szkoły.

"Pojechał więc Igor do Ameryki. Został posłany do amerykańskiej szkoły i wszystko, co dobrego przywiózł stamtąd, to wizję wielkiego świata i niezłą znajomość angielskiego. I kolejny sen o karierze zrodzony pod wpływem rozświetlanego gwiazdami Las Vegas" – wspomina Andrzej Kosmala na kartkach swojej powieści.

"Wtedy zrodziło się także jego marzenie o karierze śpiewaczej. Nie na koncertach ojca, bo tatuś gnał za chlebem po ośrodkach polonijnych i klubach Playboya" – dodał.

Na dalszych kartkach książki możemy przeczytać o tym, że syn artysty miał być świadkiem niejednoznacznych sytuacji między kolegą Krzysztofa Krawczyka, a jego małżonką.

"Prawa ręka" Krawczyka wyjawiła także, że Krzysztof junior miał być świadkiem sytuacji jednoznacznych, do których dochodziło między kolegą ojca a matką.

"Junior natomiast miał czuwać nad morale mamusi. Tym bardziej że było czego pilnować. Nierozważny Krawczyk ściągnął do Ameryki swego przyjaciela i jemu oddał możliwość pilnowania Haliny i Krzysia. Ten pan okazał się tym słynnym gościem z piosenki 'Mój przyjacielu'" – podsumował autor.

Andrzej Kosmala
Andrzej Kosmala
Andrzej Kosmala
Źródło: MWMEDIA

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości