Andrzej Seweryn pokazał zdjęcie z piątą żoną. Fani: wygląda Pan na naprawdę szczęśliwego

Andrzej Seweryn
Andrzej Seweryn pokazał zdjęcie z żoną
Źródło: MWMEDIA
Andrzej Seweryn opublikował zdjęcie ze swoją żoną, Katarzyną Kubacką-Seweryn. To właśnie z nią zdecydował się po raz piąty stanąć na ślubnym kobiercu. W swoim poście wspomina wspólną przeszłość i zawodową drogę. "Wygląda Pan na naprawdę szczęśliwego" - komentują internauci.

Andrzej Seweryn to jeden z najbardziej lubianych i docenianych polskich aktorów teatralnych i filmowych. Od początku obecności na scenie i ekranie telewizyjnym wzbudzał wiele emocji związanych z jego kreacjami artystycznymi. Prywatnie rzadko udzielał wywiadów, jednak sporo uwagi przykuwały jego życiowe wybory i miłości. Tym bardziej internautom spodobało się zdjęcie, które niedawno opublikował w swoich mediach społecznościowych.

"Wygląda Pan na naprawdę szczęśliwego. Widać to w oczach" - napisała jedna z internautek pod zdjęciem aktora.

Andrzej Seweryn wspomina chwile z żoną

Andrzej Seweryn i Katarzyna Kubacka-Seweryn pobrali się w 2015 roku. Od tego czasu tworzą zgrany duet zarówno prywatnie, jak i zawodowo. Aktor w swoim poście wspomniał czasy pracy, którą wykonywali wspólnie w czasie pandemii i ograniczeń sanitarnych.

"Pamiętacie Państwo Sewernocki! Ależ my się z żoną naczytaliśmy wtedy literatury dla dzieci, ileż nagrań zrobiliśmy, żeby Państwu, a i sobie, umilić czas sanitarnego zamknięcia. Tu zdjęcie po nagraniu 30 odcinka! Pozdrawiamy serdecznie" - napisał aktor pod wspólnym zdjęciem. 

STENKA_PROMO_30_FINAL_v2
Spot kampanii społecznej Playera i fundacji ITAKA z Danutą Stenką

Andrzej Seweryn i Katarzyna Kubacka-Seweryn

Katarzyna Kubacka-Seweryn to polska producentka, menedżerka kultury i prezes fundacji poświęconej kulturze i sztuce. Z Andrzejem Sewerynem poznali się podczas festiwalu filmowego w Maroku w 2012 roku. 

"Może dla innych osób nie ma w tym nic nadzwyczajnego, ale do mnie nikt wcześniej tak nie pisał. Byłem ciekaw, kto to jest. Potem zobaczyłem wysoką, piękną kobietę w długiej sukni i stało się. Po prostu się zakochałem", opowiadał w "Twoim Stylu" Andrzej Seweryn. Chodziło o zaproszenie na festiwal, na którym Katarzyna Kubacka-Seweryn napisała do niego "ciepło pozdrawiam". 

Andrzej Seweryn był wcześniej czterokrotnie żonaty. Pierwszy związek z działaczką polityczną, Bogusławą Blajfer zakończył się po 3 latach małżeństwa. Małżeństwo z Krystyną Jandą trwało 5 lat i to właśnie owocem tego związku jest aktorka, Maria Seweryn. Jego trzecią żoną była Laurence Bourdil, z którą ma syna Yanna, a czwartą Mireille Maalouf, z którą ma syna Maximiliena. 

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości