Angelina Jolie zapowiada przejście na emeryturę. Chce wyprowadzić się z USA

Angelina Jolie
Angelina Jolie
Źródło: Getty Images Europe
Angelina Jolie ma już dość życia w Hollywood. Gwiazda chce niedługo przejść na emeryturę i wyprowadzić się do swojego domu w Kambodży. Aktorka nie ukrywa, że obecne zainteresowanie paparazzich, bardzo ją męczy.

Angelina Jolie to niekwestionowana ikona Hollywood. Aktorka po raz pierwszy wystąpiła przed kamerą, gdy miała zaledwie 7 lat. Potem jej kariera nabrała szybkiego tempa, a sama artystka stała się jedną z najbardziej rozchwytywanych w branży. Do tej pory Angelina Jolie zagrała w 42 produkcjach, zdobywając przy tym Oscara, trzy Złote Globy i inne prestiżowe wyróżnienia.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

RAMOWKA_KRUPINSKA_DZIECI
Paulina Krupińska-Karpiel o tym, jak popularność rodziców przekłada się na dzieci
Paulina Krupińska-Karpiel w rozmowie z Dagmarą Olszewską opowiada o tym, jak dzieci reagują na mamę, gdy widzą ją w telewizji. Prezenterka podkreśla, że jak na razie wpływ popularności na życie pociech jest raczej pozytywny, jednak gwiazda zwraca uwagę na to, co robi i jak zachowuje się w przestrzeni publicznej. Co więcej, Paulina Krupińska-Karpiel ma kilka rad dla dzieci, gdyby te zdecydowały się pójść jej śladami.
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Angelina Jolie chce przeprowadzić się do Azji na emeryturę

Angelina Jolie niedawno wcieliła się w rolę słynnej śpiewaczki Marii Callas, a film z jej udziałem jest zapowiadany na 2024 rok. Wszystko wygląda na to, że będzie to ostatnia produkcja, w której zagrała. Jak się bowiem okazuje, Angelina Jolie poważnie myśli o przejściu na emeryturę i wyjeździe poza granice kraju.

Gwiazda bowiem ma dosyć ciągłego zainteresowania mediów i paparazzich, którzy codziennie stoją pod jej domem w Los Angeles. Angelina Jolie z tego powodu chce przeprowadzić się do Kambodży.

"To konsekwencja tego, co wydarzyło się po moim rozwodzie. Straciłam możliwość swobodnego życia, swobodnego podróżowania. Wyprowadzę się, gdy tylko pojawi się taka możliwość. Dorastałam w dość płytkim otoczeniu. Ze wszystkich miejsc na świecie, Hollywood nie należy do najzdrowszych" - powiedziała w rozmowie z "Wall Street Journal".

Angelina Jolie gdyby mogła cofnąć czas, nie chciałaby zostać gwiazdą

Angelina Jolie od wielu lat żyje na świeczniku nie tylko ze względu na swoje dokonania artystyczne. Media rozpisują się bowiem o jej życiu prywatnym, które bywało dość burzliwe. Lata temu gwiazda poznała na planie filmu Brada Pitta, z którym nawiązała romans. Wówczas aktor był w związku z Jennifer Aniston, co tylko podkręciło atmosferę. Celebryci ostatecznie stanęli na ślubnym kobiercu i przez wiele dekad byli uważani za małżeństwo idealne. Doczekali się szóstki dzieci: trojga biologicznych i trojga adoptowanych.

Jakiś czas temu Angelina Jolie i Brat Pitt rozstali się w atmosferze skandalu i do dziś walczą ze sobą przed sądem. To wszystko sprawiło, że aktorka została wręcz osaczona przez paparazzich i dziennikarzy tabloidów. W ostatnim wywiadzie zdradziła, że gdyby mogła cofnąć czas, nie chciałaby stać się częścią Hollywood.

Nie byłabym dziś aktorką. Gdy zaczynałam, nie było tak wysokich oczekiwań, by dzielić się życiem prywatnym
- tłumaczyła.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images Europe

podziel się:

Pozostałe wiadomości