Ania Świątczak i Mandaryna o twórczości swoich dzieci. "Patrzymy na nie z podziwem"

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Źródło:
cozatydzien.tvn.pl

Marta Mandaryna Wiśniewska i Anna Świątczak są artystkami i mamami. Obie mają dzieci z Michałem Wiśniewskim, a wychowanie ich w rodzinie patchworkowej jest dla nich powodem do dumy. W rozmowie z cozatydzien.tvn.pl opowiedziały, za co podziwiają swoje pociechy oraz jakie są relacje między nimi.

Dzieci Michała Wiśniewskiego dojrzewają i wyrażają siebie poprzez sztukę. Fabienne Wiśniewska dostała się na wymarzone studia na Akademii Sztuk Pięknych. Xavier Wiśniewski zdecydował się zrezygnować ze studiów dziennikarskich. Fani mogą za to podziwiać jego taneczne zdolności. Etiennette Wiśniewska nagrała z tatą piosenkę "Jest tak, czyli rozmowa ojca z córką". Dziewczyna lubi eksperymentować z wyglądem. Vivienne Wiśniewska również ma na koncie utwór z Michałem Wiśniewskim. W sieci możecie odnaleźć ich piosenkę "Nie straszne strachy". 

Mandaryna i Ania Świątczak o swoich dzieciach. "Mają odwagę, by szukać siebie"
Mandaryna i Ania Świątczak o swoich dzieciach. "Mają odwagę, by szukać siebie" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Mandaryna i Ania Świątczak o przyjaźni swoich dzieci

Serwis cozatydzien.tvn.pl zaprosił byłe żony lidera Ich Troje do wspólnej rozmowy, gdy promowały piosenkę "Od nowa", którą nagrały w duecie. Przy okazji opowiedziały o swoim prywatnym życiu i dzieciach, które jeszcze bardziej zbliżyły je do siebie.

Ania Świątczak jest zachwycona relacją starszego rodzeństwa z jej córkami. Jej córka Vivienne uczęszcza do szkoły tańca Mandaryny, w której zajęcia prowadzą również Fabienne i Xavier.

- To dla Vivi było bardzo ważne, bo to oni ją wprowadzają w tajniki tańca. Gdy starsze rodzeństwo cię gdzieś tam prowadzi, to jest łatwiej. Jestem za to wdzięczna - wyznała Ania Świątczak.

Mandaryna pogłębiła temat i opisała relacje ich dzieci.

- To jest super, że oni się naprawdę lubią. Tak po ludzku... Tak po prostu. Nie pomimo czegoś, nie za coś. Dla nas to jest fajna sytuacja, że potrafią ze sobą rozmawiać, bawić się ze sobą, przebywać - wyjaśniła.

Mama dwóch córek Michała Wiśniewskiego podsumowała temat.

- Nie ma co gadać, oni sami są w stanie się naprawdę zrozumieć w wielu takich aspektach, gdzie reszta rówieśników czy nawet bliskich przyjaciół może mieć kłopot w postawieniu się w jakiejś konkretnej sytuacji - podkreśliła w wywiadzie.

Anna Świątczak o artystycznych zawodach i twórczości dzieci

W tej samej rozmowie dla cozatydzien.tvn.pl Ania Świątczak z podziwem mówiła o swoich córkach i dzieciach Mandaryny. Wszystkie interesują się światem artystycznym.

To, co obie obserwujemy to to, że cała ta czwórka do swojego artystycznego wyrazu mają o wiele większą odwagę niż ja. Mają jakąś naturalność i swobodę, aby tam szukać siebie. To jest na pewno wielka wygrana. Bo przebywając w tym środowisku widzą ciemne i jasne strony takiego uprawiania tego zawodu. A druga sprawa jest taka, że to są powoli naprawdę dorosłe osoby. To nie jest tak, że jedna czy druga mama powie: chodź, zaśpiewamy coś razem, tylko oni sami nas wybiorą ewentualnie. Obie patrzymy na nich z podziwem

Trzecia żona Michała Wiśniewskiego spotkała się z lekceważącym postrzeganiem swojej profesji.

Jak do mnie ktoś podchodzi i pyta mnie o mój zawód i odpowiadam, że jestem muzykiem, to słyszę: "nie, nie pytam o hobby, jaki jest twój zawód?". Myślę, że podobnie jest jeśli chodzi o taniec. Dzięki temu, że my się tym zajmujemy zawodowo, pokazujemy dzieciom, że za tym stoi ogromny warsztat

Poniżej Ania Świątczak w piosence "Z każdą chwilą złą", w której usłyszymy również jej córkę Etiennette.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości