Sylwia Bomba po dwóch miesiącach powiedziała córce o śmierci ojca. Uczciła jego pamięć

Sylwia Bomba poinformowała córkę o śmierci jej ojca
Sylwia Bomba poinformowała córkę o śmierci jej ojca
Źródło: MWMEDIA
Sylwia Bomba pożegnała swojego byłego partnera, z którym doczekała się córki. 3-letnia Antosia w końcu usłyszała prawdę i dowiedziała się o śmierci taty. Gwiazda "Gogglebox. Przed telewizorem" zdradziła, co powiedziała dziecku.

10 sierpnia 2022 Sylwia Bomba uczestniczyła w pogrzebie Jacka Ochmana, byłego działacza PZPN, z którym przez kilka lat próbowała tworzyć rodzinę. Mimo starań ich relacja nie miała przyszłości, a uczestniczka show wprost określała ją jako "toksyczną". Dla dobra swojej córeczki poszła sama na pogrzeb jej ojca i nie powiedziała jej od razu o tym, że straciła tatę.

220715_czt_borkowski_o_zakupach_www
Mateusz "Big Boy" Borkowski o związku i uzależnieniu od zakupów
Mateusz "Big Boy" Borkowski z "Gogglebox. Przed telewizorem" opowiedział o związku i uzależnieniu od zakupów

W jaki sposób Sylwia Bomba powiedziała córce o śmierci jej ojca?

Sylwia Bomba uznała, że przyjdzie dobry czas na to, aby poinformować córkę o tym, co się stało. Po dwóch miesiącach od śmierci byłego partnera powiedziała, że zdobyła się na rozmowę z dzieckiem.

Antosia już wie. Jest bardzo mądrą i inteligentną dziewczynką. W międzyczasie zadała mi pytanie, czy jej tatuś jest "umarnięty". Puściłam jej taką bajkę i powoli zaczęłam ją wprowadzać w ten temat
- wyznała w rozmowie z Jastrząb Post.

Gwiazda "Gogglebox" postarała się o to, aby jej córka miała jak najlepsze wspomnienia o tacie i dobrze o nim myślała.

"Jeżeli spytasz teraz moją córkę, która ma trzy lata i osiem miesięcy, to powie ci, że został gwiazdką na niebie" - dodała.

Sylwia Bomba o córce. Jak radzi sobie po śmierci ojca?
Sylwia Bomba o córce. Jak radzi sobie po śmierci ojca?
Sylwia Bomba o córce. Jak radzi sobie po śmierci ojca?
Źródło: Instagram @sylwiabomba

"Gogglebox". Jacek Szawioła przyjaźni się z Sylwią Bombą

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

W trudnym momencie życia Sylwia Bomba może liczyć na wsparcie swojego przyjaciela. Jest nim Jacek Szawioła, również znany z "Gogglebox. Przed telewizorem". Gwiazdy show spotykają się w życiu prywatnym, często można spotkać ich razem na mieście. Mężczyzna ma świetny kontakt z małą Antosią i jest dumny, że może być jej wujkiem.

"Są takie momenty w życiu, że zajebibi jest być wujaszkiem! Tośka tak mnie ograła w gierki, że jeszcze zbieram szczękę z ziemi" - napisał pod jednym ze wspólnych zdjęć na Instagramie.

Nagranie, które zamieściliśmy poniżej, było hitem w mediach społecznościowych. Sylwia Bomba i Jacek Szawioła całowali Antosię w rytm znanej melodii.

"Bo życie zaskakuje, stawiając na drodze cudowne osoby. Maleńka jesteś najlepsza" - uczestnik show podsumował relację z Sylwią Bombą.

Oglądajcie "Gogglebox. Przed telewizorem" w każdy poniedziałek o godz. 22.00 w TTV. Odcinki dostępne są również w serwisie Player.pl.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości