Anita Sokołowska kontuzjowana. Musi zwolnić tempo. "Do czego to mnie doprowadzi"

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Anita Sokołowska kontuzjowana. Potrzebuje czasu na rekonwalescencję

Anita Sokołowska doznała kontuzji kolana. Aktorka pokazała zdjęcie, na którym widać, jak porusza się przy pomocy kul ortopedycznych. Gwiazda musi teraz zwolnić tempo i skupić się na swoim zdrowiu. Poinformowała o tym, jak doszło do uszkodzenia kolana. Wszystko przez jej ogromną pasję.

Anita Sokołowska cierpi przez swoją miłość... do wspinaczki! Aktorka trenuje na specjalnej ściance i całkiem nieźle sobie radzi z takim wysiłkiem. Niestety każdy sport niesie za sobą ryzyko kontuzji. Tak też się stało. Anita Sokołowska niedawno chwaliła się kolejną wspinaczką, a teraz pozuje z kulami ortopedycznymi.

Anita Sokołowska z kontuzją kolana. "Podejmuję rękawicę"

Aktorka z uśmiechem na twarzy pozuje do zdjęć i snuje refleksję o swoim stanie zdrowia i podejściu do nieszczęścia, jakie ją spotkało.

"W każdej sytuacji staram się znaleźć 'dobre strony'… taka już jestem? Nie, taka chcę być! Moje życie zwolniło na chwil parę. Kontuzja kolana potrzebuje czasu i spokoju. Podejmuję tę 'rękawicę' i zastanawiam się, do czego to doświadczenie mnie doprowadzi. Złote myśli kontuzjowanej Anity. Tak, można się uśmiechnąć" - napisała.

Szybkiego powrotu do zdrowia życzą jej fani i przyjaciele z branży.

"Boszsz. Ani! Niepotrzebnie się przewracałaś!" - zażartował Marcin Korcz.

Kilka dni temu Anita Sokołowska opublikowała filmik ze ścianki wspinaczkowej. Już wtedy poinformowała, że był to jej ostatni trening.

"To wtedy tak nóżka chrupnęła?" - zapytała Olga Bołądź.

"Ciut później" - odpowiedziała Anita Sokołowska.

Blondino Latino z "HP" wspomina wypadek. "Mogło skończyć się dużo gorzej"
Blondino Latino z "HP" wspomina wypadek. "Mogło skończyć się dużo gorzej" Blondino Latino, czyli Łukasz Książkiewicz z pierwszej edycji "Hotelu Paradise" w szczerej rozmowie wyznał, jak wyglądały pierwsze chwile po napaści. Bardzo cierpiał?

Kim jest Anita Sokołowska? Kariera i życie prywatne

Anita Sokołowska pochodzi z Lublina. Wykształcenie aktorskie zdobyła w szkole filmowej w Łodzi. Debiutowała na scenie teatralnej w roli Klary w "Ślubach Panieńskich" (reż. Jan Machulski). Następnie zagrała w "Królu Learze". Teatr jest miejscem, w którym czuje się najlepiej. Szerszej widowni znana jest głównie z występów w serialach telewizyjnych.

"Praca w teatrze nadaje sens uprawiania tego zawodu" - wyznała w rozmowie z Moniką Sobień dla Anywhere.pl.

Mężem aktorki był Rafał Malinowski. Pobrali się w 2001 roku, a pięć lat później podjęli decyzję o rozwodzie. Obecnym partnerem aktorki jest reżyser teatralny Bartosz Frąckowiak, z którym ma 9-letniego syna Antoniego.

"Dziecko zmienia wszystko: sposób patrzenia na świat, priorytety, postrzeganie czasu. Jak schodzisz z planu, to marzysz, żeby pojechać do domu, a nie pojawić się na salonach. Nie mam czasu pół dnia przygotowywać się na wyjście, malować, czesać... I męczy mnie to, że wszyscy budujemy w show-biznesie świat, który nie istnieje. Przecież nikt nie chodzi codziennie na 12-centymetrowych szpilkach i w kieckach od Versace" - opowiadała o życiu z dzieckiem w magazynie "Flesz".

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości