Anita Werner zaskoczyła ukochanego w jego urodziny. Michał Kołodziejczyk zachwycony nogami partnerki

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Anita Werner świętuje urodziny Michała Kołodziejczyka

Anita Werner i Michał Kołodziejczyk oficjalnie są parą od 2018 roku. Dziennikarze nie szczędzą sobie czułości i pielęgnują swoje uczucie, chodząc na randki, które chętnie pokazują w sieci. Gwiazda TVN przygotowała dla swojego partnera urodzinową niespodziankę. Michał Kołodziejczyk zabawnie na nią odpowiedział.

Para wspiera się w życiu prywatnym i w pracy. Zakochani mają na koncie wspólną książkę pt. "Mecz to pretekst. Futbol, wojna, polityka". Łączy ich ciekawość ludzi i świata oraz bieganie.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Anita Werner o pracy przy "Faktach". "Zawsze jest trochę stresu"
Anita Werner o pracy przy "Faktach". "Zawsze jest trochę stresu" Anita Werner w rozmowie z nami opowiedziała o pracy w redakcji "Faktów" i pozytywnym stresie, którzy towarzyszy dziennikarzom każdego dnia.

Anita Werner przygotowała niespodziankę dla ukochanego

Anita Werner pochwaliła się na Instagramie, że przygotowała dla swojego ukochanego urodzinową niespodziankę. Michał Kołodziejczyk 3 lutego skończył 42 lata.

Ktoś tu ma dzisiaj urodziny! Oznaczenie tortu mówi wszystko #M42 Kształt też

Urodzinowe ciasto ma ciekawy kształt. Internauci dołączyli się do życzeń dla dziennikarza.

"Wszystkiego najlepszego dla męża" - to niektóre komentarze. Jednak Anita Werner nie jest żoną Michała Kołodziejczyka. Para nigdy nie sformalizowała swojego związku, choć pogłoski o ich ślubie pojawiły się już dwa lata temu. Podobno para jest już zaręczona, ale o kolejnym kroku jeszcze nie mówili.

Michał Kołodziejczyk nazwał ukochaną swoją narzeczoną, gdy podsumował 2020 rok: "Wychodzi na to, że w 2020 roku udało mi się wypromować moją narzeczoną. Cieszę się, moim zdaniem może zrobić karierę w mediach. Roku 2020 byłeś łaskawy. Bliscy są zdrowi, praca jest super, recenzje i sprzedaż naszej książki przerastają oczekiwania".

Michał Kołodziejczyk o nogach Anity Werner

Michał Kołodziejczyk opublikował na swoim profilu na Instagramie osobny post, w którym pozuje dumny z tortem, ale najbardziej chwali się swoją partnerką. Napisał zabawny komentarz z okazji swoich urodzin.

Z okazji urodzin życzę sobie takich nóg, gdybym miał następnym razem urodzić się kobietą

"Wszystkiego najlepszego Michał. Zdrówka no i w razie czego takich nóg" - życzył mu Radosław Majdan.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości