Gwiazdy

Anna Czartoryska-Niemczycka urodziła synka. Jakie wybrała dla niego imię?

Gwiazdy

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Anna Czartoryska-Niemczycka urodziła

Anna Czartoryska-Niemczycka została mamą po raz czwarty. Na świat przyszedł jej syn, czym pochwaliła się na Instagramie. "W te Święta największym (choć maleńkim) darem dla nas jest nasz synek" - napisała. Fani złożyli aktorce gratulacje.

Anna Czartoryska-Niemczycka i Michał Niemczycki doczekali się czwartego potomka. Para od dawna łączy bycie rodzicami z życiem zawodowym i z powodzeniem wychowują trójkę starszych dzieci: 7-letniego Ksawerego, 5-letnią Janinę oraz 2-letniego Antoniego. Warto podkreślić, że o ostatniej ciąży aktorka poinformowała fanów zaledwie kilka miesięcy temu. Teraz podczas Świąt Wielkanocnych mogła świętować narodziny syna, który otrzymał tradycyjne, polskie imię.

Anna Czartoryska-Niemczycka urodziła syna

Anna Czartoryska-Niemczycka poinformowała fanów o szczęśliwym rozwiązaniu za pomocą Instagrama. Aktorka opublikowała zdjęcie ze szpitala z maleństwem na rękach, chociaż zaznaczyła, że już razem z dzieckiem jest w domu. Okazało się, że urodziła chłopca.

Gwiazda zdradziła, że jej synek dostał na imię Stefan i przyszedł na świat podczas Świąt Wielkanocnych.

"W te święta największym (choć maleńkim) darem dla nas jest nasz synek, Stefan. Oboje czujemy się dobrze i jesteśmy już w domu ku wielkiej radości Taty i starszego rodzeństwa" - napisała.

Pod postem od razu posypały się gratulacje od fanów i znajomych Anny Czartoryskiej-Niemczyckiej z show-biznesu.

"Gratulacje Aniu" - napisała Zofia Zborowska.

"Gratulujemy!!!" - dodała Zofia Ślotała.

"Witaj Stefanie!!! Gratulacje dla rodziców" - skomentowała Magdalena Lamparska.

My również dołączamy się do gratulacji i życzymy Annie Czartoryskiej-Niemczyckiej oraz Stefanowi dużo zdrowia.

"ŚOPW". Aneta Żuchowska o powiększeniu rodziny i drugiej ciąży
"ŚOPW". Aneta Żuchowska o powiększeniu rodziny i drugiej ciąży Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Anna Czartoryska-Niemczycka i Michał Niemczycki mają już czworo dzieci

Anna Czartoryska-Niemczycka i Michał Niemczycki poznali się dziesięć lat temu podczas przyjęcia z okazji rocznicy ślubu Dominiki Kulczyk i Jana Lubomirskiego. Uroczystość odbyła się na zamku w Wiśniczu, a między parą ponoć od razu zaiskrzyło. Zakochani nie obnosili się jednak ze swoim uczuciem i przez długi czas nie pokazywali się razem. Anna Czartoryska-Niemczycka i Michał Niemczycki po raz pierwszy zapozowali na ściance jako para podczas premiery filmu "Big Love" dopiero rok po rozpoczęciu randkowania.

Media były wówczas nimi zachwycone, ale nikt nie spodziewał się, że sprawy nabiorą aż tak szybkiego tempa. Zaledwie kilka miesięcy później partnerzy stanęli na ślubnym kobiercu i 1 kwietnia 2013 roku powiedzieli sobie "tak". Ceremonia, na którą dostało zaproszenie jedynie 50 gości, została zorganizowana w kościele na warszawskich Bielanach. 

Niedługo potem na świat przyszło pierwsze dziecko małżeństwa, a teraz ich rodzina liczy już cztery pociechy. Anna Czartoryska-Niemczycka bardzo chroni swoje życie prywatne i rzadko kiedy pokazuje maluchy w sieci.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: PIOTR ANDRZEJCZAK/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości