Anna Czartoryska już niedługo powita na świecie czwarte dziecko. Czy zamierza wrócić szybko do pracy?

Autor:
Dagmara
Olszewska
Źródło:
jastrzabpost.pl
Anna Czartoryska-Niemczycka

Anna Czartoryska-Niemczycka niedługo po raz czwarty zostanie mamą. Jak sama przyznała - zna już płeć swojego dziecka. Wyjaśniła, dlaczego długo zwlekała z informowaniem o powiększającej się rodzinie.

Anna Czartoryska-Niemczycka jest mamą Ksawerego, Janiny oraz Antoniego. Niedługo do szczęśliwej gromadki dołączy kolejny maluch. Aktorka w szczerej rozmowie opowiedziała, czy dalej będzie łączyła karierę z macierzyństwem i czy całkowicie da się pochłonąć opiece nad dziećmi. 

Anna Czartoryska-Niemczycka - jakie imię wybrała dla dziecka?

Anna Czartoryska-Niemczycka jest jedną z niewielu aktorek, którym udało się utrzymać swoją prywatność w tajemnicy. W mediach społecznościowych znajdziemy tylko zdawkowe informacje oraz zdjęcia, które ukazują jedynie fragmenty życia rodzinnego. Tym bardziej fanów artystki ucieszy fakt, że w wywiadzie opowiedziała o swoich planach.

Aktorka w rozmowie z jastrzabpost.pl wyjaśniła, dlaczego długo zwlekała z informacją o swojej kolejnej ciąży. 

"Z mojego doświadczenia wiem, że kiedy ta radosna wiadomość idzie w świat, to spotyka się z bardzo dużym pozytywnym odbiorem i to jest bardzo miłe, ale gdzieś tam jest to też taki news, który przysłania inne rzeczy, które robimy. Mnie zależało na tym, żeby nie odwracać uwagi od jakichś moich zawodowych spraw i rzeczy, którymi się akurat zajmowałam, ale też ten pierwszy okres ciąży jest bardzo wrażliwy, różne rzeczy mogą się wydarzyć. Myślę, że to jest taki czas, który warto zachować dla siebie, swoich najbliższych i cieszyć się tym w wąskim gronie" - powiedziała. 

Aktorka przyznała, że razem z mężem znają już płeć dziecka i mają wybrane imię, jednak na ten moment nie są gotowi, by zdradzić te informacje.

Anna Świątczak o buncie córek. "Niektóre rzeczy nie docierają do mnie"
Anna Świątczak o buncie córek. "Niektóre rzeczy nie docierają do mnie" Anna Świątczak w rozmowie z nami opowiedziała, jak jej córki znoszą wiek nastoletni. Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Anna Czartoryska-Niemczycka - rodzina i dzieci

Informacja o ciąży Anny Czartoryskiej-Niemczyckiej ucieszyła jej fanów, ale także zasmuciła tych, którzy uwielbiają oglądać aktorkę na dużym ekranie i w teatrze. Na szczęście w wywiadzie powiedziała, że w pierwsze role ma zamiar wcielić się jeszcze przed wakacjami. 

"Na wakacje szykują mi się dwa projekty przed kamerą, no a po wakacjach myślę, że wrócę do takiego regularnego grania, na razie jeszcze pewnie w Warszawie i okolicach, aby nie wyjeżdżać na zbyt długo i zbyt daleko, ale chciałabym wrócić dosyć szybko do pracy. Myślę, że już jesteśmy na tyle dobrze zorganizowani, że na tyle już to wszystko ogarniam, że damy radę" - wyznała w rozmowie z portalem.

Zobacz także:

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło: jastrzabpost.pl

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości