Gwiazdy

Anna Głogowska potwierdziła, że jest w związku. Nawiązała do relacji z Piotrem Gąsowskim

Gwiazdy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz

Anna Głogowska wreszcie potwierdziła pogłoski o tym, że jest w związku. Tancerka stwierdziła, że nie da się tego dłużej ukryć. W najnowszym wywiadzie nawiązała też do relacji z ojcem jej córki — Piotrem Gąsowskim. Zdradziła, czego się obawia i co wolałaby na razie zatrzymać w tajemnicy.

Od kilku miesięcy krążą pogłoski o tym, że Anna Głogowska ma nowego partnera. Fani są ciekawi, kto jest tym szczęściarzem. Wreszcie gwiazda przyznała, że jest bardzo szczęśliwa. Podczas wywiadu nie kryła uśmiechu i blasku w oczach.

Małgorzata Rozenek-Majdan stylizuje męża? "Pokazuję mu swoje pomysły"
Małgorzata Rozenek-Majdan stylizuje męża? "Pokazuję mu swoje pomysły" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Anna Głogowska potwierdziła, że jest w związku

Anna Głogowska potwierdziła, że jest w związku w rozmowie z reporterką Jastrząb Post. Tancerka nie chciała za wiele zdradzać. Uznała, że jest za wcześnie, aby ujawniać tożsamość partnera.

Chyba mogę powiedzieć, że jestem wreszcie szczęśliwie zakochana [...] Często się zdarza, że ludzie się zakochują, a potem im przechodzi. Wolałabym poczekać. Niech to zostanie [w tajemnicy — przyp.red.], ale nie da się ukryć...

Anna Głogowska jest urodzoną w Krakowie tancerką klasy "S" w tańcach latynoamerykańskich i tańcach standardowych. Karierę telewizyjną rozpoczęła w 2005 roku. W "Tańcu z gwiazdami" partnerowała wielu znanym osobowościom. Tańczyła z Witoldem Pasztem, Piotrem Gąsowskim, Robertem Rozmusem, Łukaszem Zagrobelnym, Stevem Allenem, Piotrem Zeltem, Piotrem Szwedesem, Robertem Korzeniowskim i Kacprem Kuszewskim.

Anna Głogowska szczerze o relacji z Piotrem Gąsowskim

Anna Głogowska i Piotr Gąsowski poznali się w 2005 roku podczas nagrywania 2. edycji tanecznego show. Tancerka trenowała aktora i występowała z nim w parze. Relacja z ekranu przeniosła się do prawdziwego życia. Dwa lata później powitali na świecie córkę Julię. Nawet po rozstaniu tancerka i aktor są ze sobą w stałym kontakcie. Spotykają się na rodzinnych uroczystościach. Anna Głogowska wielokrotnie podkreślała, że w byłym partnerze spodobała jej się jego charyzma.

"Nie chcę mówić, że to jest miłość, dlatego, że nie jesteśmy już parą. Piotr jest taką osobą, wobec której nie można być obojętnym. Jednocześnie można go kochać, nienawidzić, tęsknić i chcieć, żeby już poszedł. Wszystkie skrajne emocje pasują do Piotra Gąsowskiego. I przez to jest taki uzależniający" - podsumowała w programie "Kulisy sławy".

Najnowsza wypowiedź gwiazdy potwierdza, że z biegiem lat ich relacja tylko się umacnia.

Naprawdę jest ekstra. Muszę wam powiedzieć, że chyba teraz jest fajniej, niż jak byliśmy razem

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale wciąż trudno nam przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości