Nowa dziewczyna Antka Królikowskiego zwolniona z kancelarii. "Musi szukać nowej pracy"

Antoni Królikowski
Nowa dziewczyna Antka Królikowskiego straciła pracę w kancelarii
Źródło: MWMEDIA/Andras Szilagyi
Antoni Królikowski w najnowszym wywiadzie otworzył się na temat relacji z tajemniczą prawniczką Izabelą. Aktor wyznał, że ona również zapłaciła cenę medialnego zamieszania wokół nich. Musi szukać nowej pracy.

Romans Antka Królikowskiego i sąsiadki-prawniczki Izabeli zaczął się, kiedy aktor był jeszcze mężem Joanny Opozdy i nic nie wskazywało na kryzys w ich związku. W najnowszym wywiadzie aktor opowiedział o kulisach ich relacji. Podziękował nowej dziewczynie za wsparcie, o czym możecie przeczytać TUTAJ. Ujawnił też, że spotkały ich również nieprzyjemne konsekwencje. 

Małgorzata Rozenek-Majdan stylizuje męża? "Pokazuję mu swoje pomysły"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Antek Królikowski stracił pracę z powodu afery. Jego dziewczyna również

Antoni Królikowski nie miał ostatnio łatwego czasu. Najpierw opinia publiczna nie zostawiła na nim suchej nitki po tym, jak zostawił żonę z dzieckiem, a potem zaangażował się w galę typu freak fight, w której miał zawalczyć sobowtór Wołodymyra Zełenskiego i Władimira Putina. To wywołało falę oburzenia, która poskutkowała utratą kilku kontraktów. Okazuje się, że cenę zapłacił nie tylko Antek Królikowski, ale i jego dziewczyna.

"Od dawna mam zawodowe cele, które mogę spełnić. Będę je realizował z Izą, która przez to medialne zamieszanie związane z publikacją fałszywych wiadomości również musi szukać nowej pracy" - mówił w rozmowie z "Party".

Dziewczyna Antka Królikowskiego straciła pracę

Przypomnijmy, że w medialną przepychankę między małżonkami wtrąciła się prawniczka Izabela, która miała grozić Joannie Opozdzie, że ją zniszczy.

"Powiedz jej, że pracuję w dużej kancelarii i nie muszę się bać o klientów. I jak będzie trzeba, postawimy ku**a do pionu cały team, ale ją zniszczę" - miała brzmieć jedna z wiadomości.

Screeny opublikowała wówczas Joanna Opozda na swoim profilu na Instagramie.

"Kiedy to czytałam, byłam w 9. miesiącu ciąży. Z wiadomościami Izy poszłam na policję" - relacjonowała.

Antoni Królikowski stanął w obronie nowej dziewczyny. Wyznał, że dowody na rzekome zastraszanie miały zostać spreparowane przez Joannę Opozdę.

"Mam nadzieję, że do ludzi dotrze w końcu, że Asia jest mistrzynią Photoshopa i wykreowanie takich 'dowodów' jak te SMS-y z groźbami, to dla niej jeden wieczór" - mówił w rozmowie z "Super Expressem".

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Głowińska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA/Andras Szilagyi

podziel się:

Pozostałe wiadomości