Gwiazdy

Lewandowscy na niepublikowanych zdjęciach. Jest bardzo romantycznie

Gwiazdy

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Anna i Robert Lewandowscy

Annie Lewandowskiej zebrało się na wspomnienia i przy okazji przeprowadzki do Barcelony pokazała, co znalazła w jednym z pudeł. Okazało się, że są to niepublikowane wcześniej w sieci zdjęcia z momentu zaręczyn i ślubu pary. Żona Roberta Lewandowskiego pochwaliła się nimi na Instagramie.

Anna i Robert Lewandowscy są najpopularniejszą parą polskiego show-biznesu. Małżeństwo budzi wielkie zainteresowanie mediów i fanów, którzy śledzą każdy ich krok. Mimo tak dużej popularności Lewandowscy dawkują obserwatorom informacje na temat ich życia prywatnego. Od czasu do czasu lubią jednak wrócić wspomnieniami do początków ich związku.

Anna Lewandowska pokazała archiwalne zdjęcia z mężem

Anna Lewandowska pokazała niepublikowane wcześniej zdjęcia z Robertem Lewandowskim, które pochodzą z bardzo ważnych dla ich miłości momentów. Gwiazda przyznała, że znalazła fotografie w pudle i pochwaliła się nimi obserwatorom.

Na pierwszym z nich widzimy parę w dniu ich ślubu na tle schodów Dworku Złotopolska Dolina w Trębkach Nowych, w którym wyprawili wesele. Tego dnia Anna Lewandowska miała na sobie suknię projektu Macieja Zienia, jej mąż postawił natomiast na klasyczny garnitur.

Anna Lewandowska pokazała stare zdjęcia
Anna Lewandowska pokazała stare zdjęcia Anna Lewandowska pokazała stare zdjęcia Źródło: Screen Instagram Anny Lewandowskiej

Drugie ze zdjęć zostało zrobione natomiast dwa lata wcześniej na Malediwach. To właśnie bowiem tam w 2011 roku Robert Lewandowski poprosił ukochaną o rękę.

Paulina Krupińska o wyjeździe Lewandowskich do Hiszpanii. "Będę częstym gościem"
Paulina Krupińska o wyjeździe Lewandowskich do Hiszpanii. "Będę częstym gościem" Paulina Krupińska w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą odniosła się do przyjaźni z Robertem i Anną Lewandowskimi. Prowadząca "Dzień Dobry TVN" nie ukrywała, że trzyma kciuki za przeprowadzkę małżeństwa do Hiszpanii i zapowiedziała, że gdy wszystko się uda, będzie u nich częstym gościem. "Kocham Barcelonę" - mówiła.

Anna i Robert Lewandowscy są najpopularniejszą polską parą

Roberta Lewandowskiego zna cały świat, podobnie jest ze stąpającą wiernie u jego boku Anną Lewandowską. Para poznała się jeszcze na studiach w 2007 roku podczas sportowego obozu integracyjnego. Celebryci od razu przypadli sobie do gustu i po powrocie z wycieczki umówili się na randkę. Uczucie zakwitło bardzo szybko. Robert Lewandowski oświadczył się ukochanej w 2011 roku, a w 2013 roku para się pobrała. Lewandowscy doczekali się dwóch córek i obecnie przeprowadzają się z Monachium do Barcelony.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

Pozostałe wiadomości