Anna Lewandowska o życiu w show-biznesie. Odrzuciła wiele współprac

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Anna Lewandowska udzieliła nowego wywiadu

Anna Lewandowska otworzyła się na tematy prywatne i opowiedziała o życiu w show-biznesie oraz o pielęgnowaniu związku z Robertem Lewandowskim i... odrzuceniu propozycji współpracy ze stylistką samej Moniki Belluci. "Dla nas ważne jest, aby pozostać uczciwymi, nie zatracić się w świecie sławnych ludzi i pieniędzy" - zaznaczyła.

Anna i Robert Lewandowscy tworzą jedno z najpopularniejszych w Polsce małżeństw. Celebryci ujęli opinię publiczną swoją naturalnością i skromnością, której mogłoby się uczyć od nich wielu innych rodzimych celebrytów. Para często jest opisywana także w kategorii przykładu na to, jak pomimo braku czasu dbać o zgrany związek. Piłkarz oraz trenerka mają bowiem wyjątkowo napięte grafiki i nie mają tyle wolnego czasu dla siebie, ile by chcieli. W najnowszym wywiadzie Anna Lewandowska opowiedziała o docenianiu tego, co się ma, życiu w show-biznesie, a także o chwilach we dwoje ze słynnym mężem.

Anna Lewandowska odrzuciła ofertę stylistki Moniki Belluci

Anna Lewandowska nie jest jedną z gwiazd, której "woda sodowa uderzyła do głowy". Żona Roberta nie ukrywała, że jej i piłkarzowi często są polecani zagraniczni eksperci. Gwiazda wspomniała sytuację, gdy proponowano jej usługi stylistki, która pracuje dla samej Moniki Belluci. Trenerka jednak odmówiła, ponieważ uważa, że jej polska stylistka jest wystarczająco dobra.

"Pamiętam, jak ktoś rekomendował mi świetnego fotografa z Francji. Powiedziałam, że mamy przecież świetnych fotografów w Polsce. Innym razem ktoś polecał mi stylistkę Moniki Bellucci. 'Dziękuję, jestem zadowolona z własnej stylistki', powiedziałam" - wspominała celebrytka.

Anna Lewandowska zwróciła uwagę na to, że Polacy często się nie doceniają i nad tym aspektem długo też musiał pracować jej ukochany, który miał zaniżone poczucie własnej wartości. Żona Roberta Lewandowskiego opowiedziała także o życiu w show-biznesie, codziennym poznawaniu innych sław i funkcjonowaniu w tym hermetycznym środowisku. Celebrytka podkreśliła, że razem z mężem starają się w tym nie zatracić i "pozostać uczciwymi".

"Dla nas ważne jest, aby pozostać uczciwymi, nie zatracić się w świecie sławnych ludzi i pieniędzy" - dodała.

Paulina Krupińska o wyjeździe Lewandowskich do Hiszpanii. "Będę częstym gościem"
Paulina Krupińska o wyjeździe Lewandowskich do Hiszpanii. "Będę częstym gościem" Paulina Krupińska w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą odniosła się do przyjaźni z Robertem i Anną Lewandowskimi. Prowadząca "Dzień Dobry TVN" nie ukrywała, że trzyma kciuki za przeprowadzkę małżeństwa do Hiszpanii i zapowiedziała, że gdy wszystko się uda, będzie u nich częstym gościem. "Kocham Barcelonę" - mówiła.

Anna Lewandowska o chwilach z mężem. "Wiem, że kiedyś to się zmieni"

Anna Lewandowska przy okazji powiedziała, że podczas wolnych chwil starają się razem z Robertem Lewandowskim "wyluzować", ale jednocześnie wciąż pozostają w ruchu. Gwiazda nie ukrywała, że chociaż o chwile "tylko we dwoje" jest u nich trudno, zawsze starają się z mężem wygospodarować na to czas. Wspomniała także o ich niedawnym wyjeździe do Cannes.

"Dbamy o takie chwile 'tylko dla siebie'. Przy małych dzieciach i intensywnej pracy łatwo o tym zapomnieć, a pielęgnowanie małżeństwa i wzajemnej miłości jest bardzo ważne. Mamy za sobą na przykład wspólny wyjazd do Francji. Do końca zastanawialiśmy się, czy zabrać dzieci, i to, że ich nie wzięliśmy, było dobrą decyzją, bo mogliśmy przez kilka dni poświęcić dużo uwagi tylko sobie" - przyznała.

Dodała także, że wie, że kiedyś ta sytuacja nie będzie aż tak skomplikowana.

"Wiem, że kiedyś to się zmieni i będziemy mieli więcej czasu dla siebie. Dziś robimy wszystko, aby pielęgnować nasz związek i dbać o siebie nawzajem" - zakończyła.

Robert i Anna Lewandowscy w 2020 roku
Robert i Anna Lewandowscy w 2020 roku Robert i Anna Lewandowscy w 2020 roku Źródło: PAWEL WRZECION/MWMEDIA

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: PIOTR ANDRZEJCZAK/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości