Gwiazdy

Anna Kalczyńska o domowych obowiązkach. "Są takie dni, kiedy wszystko spada na mnie"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Kowalewska
Reporter:
Kalina Szymankiewicz
Anna Kalczyńska o obowiązkach domowych i diecie dzieci

Anna Kalczyńska w rozmowie z Kaliną Szymankiewicz z cozatydzien.tvn.pl zdradza, jak udaje jej się łączyć pracę z macierzyństwem. Znana prezenterka "Dzień Dobry TVN" jest dumną mamą trójki dzieci: dwóch córek oraz syna.

Anna Kalczyńska jest związana ze stacją TVN od 2014 roku, kiedy to zadebiutowała w roli prowadzącej w "Dzień Dobry TVN". Występuje u boku Andrzeja Sołtysika. Prywatnie Anna Kalczyńska jest mamą trójki dzieci: Jana, Hanny i Krystyny. Prezenterka łączy macierzyństwo z pracą w zawodzie, co nie jest wcale takie łatwe.

Anna Kalczyńska o łączeniu pracy z obowiązkami domowymi

Prezenterka "Dzień Dobry TVN" jest mamą na pełen etat, która dba o dom i dzieci. W rozmowie z Kaliną Szymankiewicz z cozatydzien.tvn.pl nie ukrywa, że łączenie obowiązków jest niekiedy bardzo trudne.

- Są takie dni, że wszystkie obowiązki spadają na mnie jednocześnie i wtedy jestem i mamą, i dostarczycielką produktów, i kucharką, i dziennikarką. I rzeczywiście bywa trudno. Ale zazwyczaj jest tak, że to się fajnie rozkłada. Trochę mąż ogarnia, trochę ja coś ogarniam i świetnie ta logistyka wychodzi. Także zapewniam, da się to wszystko pogodzić - mówi Anna Kalczyńska.

W domu dziennikarki najważniejszym punktem dnia są posiłki. Wówczas rodzina zasiada przy wspólnym stole, by spędzić ze sobą czas.

- Posiłki są dla nas takim momentem raz wytchnienia, dwa - dużej przyjemności i trzy - takiego momentu zatrzymania dnia. Odkładamy telefonu i kosztujemy tego dania, które ktoś przygotował - najczęściej mama - dodaje.

Anna Kalczyńska o obowiązkach domowych i diecie dzieci
Anna Kalczyńska o obowiązkach domowych i diecie dzieci Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Anna Kalczyńska o diecie dzieci

Dziennikarka dba o dietę dzieci. Stara się gotować samodzielnie i zarażać swoje pociechy miłością do kuchni. Znacznie ułatwiają jej to programy kulinarne.

- Oglądam dużo programów kulinarnych, także "MasterChefa Juniora", ponieważ bardzo mi zależy na tym, żeby wciągać trochę dziewczynki w gotowanie. Ostatnio mój synek się też uaktywnił. W ogóle jest taki fajny trend, że dzieci chcą gotować, więc mnie to naprawdę cieszy. I liczę na to, że będę miała niedługo pomoc - mówi Anna Kalczyńska.

Jak wygląda dieta dzieci Anny Kalczyńskiej? Jak się okazało, zaradna mama ma z nią problem. Karta dań, które akceptują dzieci Anny Kalczyńskiej, jest wyjątkowo krótka.

- Nie jedzą za dużo fast foodów, bo tego pilnujemy - żeby jadły to, co jest w domu. Natomiast, niestety cały czas są tacy ograniczeni jeśli chodzi o rodzaje jedzenia. Lubią to, co każde dziecko w Polsce, czyli zupę pomidorową i rosół. Mają dość krótką kartę i mało mamy możliwości, by im poszerzać to menu. Ale staram się, podróże nam w tym pomagają. Staramy się rozbudzać ich zainteresowanie, również poprzez przykład, bo jak my coś jemy, to dzieci też widzą, że to nam smakuje, tego próbujemy. Ale na razie są bardzo konserwatywni. Mam nadzieję, że to się niedługo zmieni - przyznaje.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Reporter: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości