Anna Kalczyńska zmieniła fryzurę. "Błyszczy pani obłędnie"

Autor:
Kalina
Szymankiewicz

Anna Kalczyńska zmieniła fryzurę. Współprowadząca "Dzień Dobry TVN" przeszła metamorfozę, którą zachwycili się jej fani i inne gwiazdy. Dziennikarka promienieje na najnowszych zdjęciach. Nowa fryzura poprawiła jej humor. Zobaczcie, jak teraz wygląda.

Anna Kalczyńska od wielu lat prezentuje się widzom "Dzień Dobry TVN" w blond włosach. Nie dokonała teraz radykalnej zmiany. Skróciła włosy i odświeżyła kolor. Nadal jest blondynką, choć w przeszłości prezentowała na swojej głowie również ciemne kolory.

Anna Kalczyńska o polskich szkolnictwie. Zdradza, w jakim systemie uczą się jej dzieci
Anna Kalczyńska o polskich szkolnictwie. Zdradza, w jakim systemie uczą się jej dzieci Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Anna Kalczyńska w nowej fryzurze. Dziennikarkę zasypała lawina komplementów

Gwiazda powitała jesień z entuzjazmem. Dzięki wizycie u fryzjera wprowadziła się w kojący nastrój.

Nie wiem jak Wy, ale ja widzę w jesieni szansę na mój mały osobisty trening uważności. Zamierzam celebrować chwile! Nawet te dżdżyste i deszczowe. Poza tym, jak widzicie, celebrując chwilę u fryzjera, ścięłam włosy i to jest moja jesienna metamorfoza, która dodała mi skrzydeł

Pod jej zdjęciami pojawiło się mnóstwo reakcji i komentarzy. Nawet taka drobna zmiana spowodowała, że dziennikarka zachwyciła obserwatorów.

"Aniuuu! Jakie włosy omg! Piękne! Piękna!" - skomplementował Qczaj.

"Wspaniale" - zareagowała Paulina Krupińska.

"Pani Aniu, błyszczy Pani obłędnie!" - piszą internauci.

"Pani Ania dziś rozbiła bank. Ta fryzura i stylówa, ogień" - czytamy w komentarzach.

Przeczytaj w naszym serwisie więcej informacji o Annie Kalczyńskiej.

Anna Kalczyńska o wyborze drogi zawodowej. Nie chciała iść śladami rodziców

Z Anną Kalczyńską rozmawiała Aleksandra Głowińska z serwisu cozatydzien.tvn.pl. Gwiazda opowiedziała o dorastaniu w domu, w którym rodzice pokazywali jej, jak wygląda życie aktorów. Dziennikarka wiedziała, że na pewno nie chce iść ich śladami.

- Zawsze wiedziałam, że nie chcę zostać aktorką. Może się to wydawać dziwne, bo to piękny zawód, pozwalający na kontakt z literaturą, rozwijający i wydawać by się mogło, że ja, jako córka aktorskiej pary z sukcesami — mogłabym chcieć podążać ich śladem. Moi rodzice kochali swój zawód, nigdy nas do niego nie zniechęcali. Ja jednak miałam swoje obserwacje. Chciałam być niezależna - finansowo i zawodowo. Chciałam pracować na własnych warunkach, móc się utrzymać i wydeptać własną ścieżkę [...]  Nawet przez jeden dzień nie żałowałam, że wybrałam dziennikarstwo. Cały czas chcę więcej. Interesuję się tym, co dzieje się na świecie. Nie umiem nie być na bieżąco. Gdyby Twitter nie istniał, pewnie bym go wymyśliła (śmiech). Ciągła wymiana opinii, komentarzy, myśli to mnie fascynuje. Śledzę nie tylko to, co serwują mass media, ale sama wyszukuję ciekawe wiadomości. I tak zresztą traktuję social media — jako dodatkowe źródło informacji. To pozwala mi być blisko tego, co się dzieje. Tak jestem skonstruowana — chcę być blisko faktów i chyba nie umiem żyć inaczej - opowiadała.

Przeczytajcie całą rozmowę z Anną Kalczyńską. Sprawdźcie, co powiedziała o swoich dzieciach. Jej córka Hania ma predyspozycje do tego, aby zostać dziennikarką.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości