Anna Korcz o relacji z wnukami i metodach wychowawczych. "Muszą się podporządkować"

Anna Korcz
Anna Korcz
Źródło: MWMEDIA
Anna Korcz jest babcią dwóch wnuków. Aktorka zalicza się do grona kobiet, które uwielbiają zajmować się pociechami swoich dzieci. Gwiazda serialu "Na Wspólnej" opowiedziała o tym, jakie ma sposoby na wychowywanie wnucząt, które czasami potrafią być nieposłuszne i uwielbiają psocić.

Anna Korcz z pierwszym mężem Robertem doczekała się dwóch córek. Aktorka rozwiodła się w 2003 roku, a później poślubiła Pawła Pigonia, z którym ma syna Jana. Z pierwszego małżeństwa ma córkę Annę i Katarzynę. Dzieci starszej córki to dwójka uroczych chłopców.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

CZT_MILIONERZY_BIENIUK_RODZICIELSTWO
Jarosław Bieniuk o wychowaniu dzieci. Czego go nauczyły?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Anna Korcz o relacji z wnukami i metodach wychowawczych

Anna Korcz jest zakochana we Franciszku i Tadeuszu. W rozmowie z "Super Expressem" zdradziła, jak spędziła tegoroczny Dzień Babci.

"To wyjątkowy dzień babci, ponieważ pierwszy raz jesteśmy z Pawłem zaproszeni do przedszkola na Dzień Babci i Dziadka, w związku z tym mamy swego rodzaju tremę, bo oficjalnie wystąpimy w takim dniu po raz pierwszy. Babcią jestem jednak już od czterech lat, więc jestem już zaprzyjaźniona z tym rzeczownikiem. Nie mam z tym żadnego problemu. Taka jest kolej rzeczy i cieszę się, że dotrwałam, żeby być babcią" - wyznała.

Aktorka wyjaśniła, czy w stosunku do wnuków jest bardziej pobłażliwa niż kiedyś wobec własnych dzieci. Gwiazda stwierdziła, że jako babcia dba o to, aby chłopcy czuli się u niej swobodnie i mieli zapewnione atrakcje. Jednak Anna Korcz dba o dyscyplinę, gdy wnuki dają jej popalić.

"Oczywiście jakieś zasady muszą obowiązywać, np. chłopcy nie mogą się bić czy muszą coś zjeść. Muszą się jakimś regułom podporządkować, ale rzeczywiście wrzucam na luz i jako babcia jestem dużo spokojniejsza i dużo bardziej tolerancyjna niż byłam jako mama. [...] Jak jeden na drugiego podnosi rączkę, to babcia musi złapać tę rączkę i powiedzieć, że tak nie wolno robić" - wyjaśniła.

Anna Korcz pokazała archiwalne zdjęcia swoich dziadków

Anna Korcz cieszy się z Dnia Babci, ale pamięta też o swoich dziadkach. Podzieliła się z obserwatorami na Instagramie wyjątkowymi fotografami z rodzinnego albumu. Na pierwszym zdjęciu widzimy aktorkę w dzieciństwie tuloną przez swoją babcię. Na następnej fotografii gwiazda pozuje z dziadkiem.

"Kochani! Kto wie, ten wie, że babunia i dziadunio to najpiękniejsza instytucja świata! Czas nie leczy ran! Tęsknie każdego dnia! Ciepło, miłość i akceptacja, którą mnie obdarzyli, już nigdy nie wrócą! Nie ma słów…" - wyznała.

Anna Korcz z chęcią pokazuje w mediach społecznościowych zdjęcia z dziećmi i wnukami. Zapewnia, że rodzina przynosi jej spokój i ukojenie.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości