Anna Lewandowska zagościła na Fashion Weeku. Victoria Beckahm podarowała jej specjalny prezent

Anna Lewandowska
Anna Lewandowska zachwyciła stylizacją na Fashion Week
Źródło: MWMEDIA
Anna Lewandowska pojawiła się w stolicy Francji, by wspólnie z innymi wielbicielkami mody z całego świata uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu, jakim jest Paris Fashion Week. W hotelu czekał na nią podarunek od... Victorii Beckham.

Anna wraz z Robertem Lewandowskim stanowią jedną z najbardziej znanych par w polskim show-biznesie. Bezapelacyjnie można powiedzieć, że trenerka osiągnęła ogromny sukces. Gwiazda uważana jest za jedną z najpiękniejszych WAG's. Niewiele osób wie, ale Już od 11 roku życia Anna Lewandowska rozpoczęła swoje pierwsze treningi karate. Ciężka praca popłacała, gdyż po latach gwiazda występowała w licznych turniejach i zawodach sportowych związanych z wykonywaną przez siebie dyscypliną sportu.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

12102022_TAJEMNICEPRODUKCJI_POKUSA (1)
Tajemnice produkcji #7. Kulisy filmu "Pokusa". Realizacja scen intymnych i płacz na planie
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Anna Lewandowska pochwaliła się prezentem od Victorii Beckham

Anna Lewandowska dba, aby podczas każdego swojego oficjalnego wyjścia za każdym razem wyglądać wyjątkowo. Tak było i tym razem. Gwiazda za pomocą swoich kont w mediach społecznościowych podzieliła się zdjęciami swojej nieziemskiej stylizacji. Trenerka była ubrana w czarny dopasowany komplet. Jako uzupełnienie swojego looku założyła okulary, które otrzymała od Victorii Beckham.

Trenerka otrzymała od żony znanego piłkarza nie tylko okulary, ale również kosmetyki z jej autorskiej linii. Anna Lewandowska dodała na swój profil w serwisie Instagram wideo z przymiarek stroju, gdzie można zobaczyć otrzymane przez gwiazdę prezenty. Trenerka nie była zbyt wylewna, jeżeli chodzi o podpis pod zamieszczonym nagraniem.

"Podekscytowana! Czas zacząć Fashion Week!" - napisała gwiazda.

Widać Anna Lewandowska i Victoria Beckham świetnie się razem dogadują, a ich zażyłość jest na tyle duża, że obdarowują się wzajemnie upominkami. Gwiazdy z pewnością mają wiele wspólnych tematów do rozmowy. Łączą je nie tylko grający na boisku mężowie, ale również zamiłowanie do mody.

Anna i Robert Lewandowscy coraz częściej goszczą na pokazach mody

Robert Lewandowski i Anna Stachurska poznali się w 2007 roku. Przyszli zakochani wpadli sobie w oko na obozie integracyjnym dla studentów Akademii Wychowania Fizycznego. Oboje byli wtedy aktywnie zaangażowani w sport. Piłkarz trenował w klubie Znicz Pruszków, natomiast jego przyszła żona ćwiczyła karate. Co ciekawe na pierwszą randkę umówiła ich wspólna przyjaciółka.

Przyszli małżonkowie zaręczyli się w 2011 roku. Do tego wzniosłego momentu doszło, gdy razem spędzali wakacje na Malediwach. Już rok później zamieszkali razem w Poznaniu.

Anna Stachurska i Robert Lewandowski wzięli ślub 22 czerwca 2013 roku w Kościele św. Anny w Serocku koło Warszawy. Trenerka na te specjalną okazję włożyła na siebie sukienkę zaprojektowaną przez Macieja Zienia. Wesele zakochanych odbyło się w Trębkach Nowych koło Zakroczymia. Swego czasu niektóre media donosiły, że wesele pary kosztowało około 250 tysięcy euro.

4 maja 2017 roku na świat przyszła pierwsza córka Lewandowskich Klara. Natomiast 6 maja 2020 roku urodziła się ich druga córka Laura Lewandowska. Obecnie Anna i Robert Lewandowscy uchodzą za jedną z najbardziej zgodnych par w show-biznesie oraz jedno z najbardziej stylowych i modnych małżeństw w Polsce. Ich styl stał się inspiracją dla wielu fanów mody, a para coraz częściej pojawia się na branżowych imprezach. Można wymienić, chociażby takie imprezy jak paryski Fashion Week. Para była na nim widziana w październiku zeszłego roku. Anna i Robert Lewandowscy brylowali także na pokazie mody zorganizowanym w ubiegłe wakacje przez markę Dolce&Gabbana

Anna i Robert Lewandowscy
Anna i Robert Lewandowscy
Anna i Robert Lewandowscy
Źródło: Getty Images
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski
Anna Lewandowska z mężem
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski
Źródło: Getty Images Europe

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości