Gwiazdy

Magda Gessler o organizacji wymarzonego wesela, miejscu i stroju. Wiemy, kiedy się go spodziewać

Gwiazdy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Źródło:
cozatydzien.tvn.pl
Magda Gessler o organizacji swojego wesela. Jak ma wyglądać?

Związek Magdy Gessler i Waldemara Kozerawskiego fascynuje fanów. Gwiazda "Kuchennych rewolucji" i "MasterChefa" nazywa swojego ukochanego mężem, choć nigdy wcześniej oficjalnie nie potwierdziła, że wzięli ślub. Za to 18 lat temu wyprawili wesele, a niedawno odbyły się ich romantyczne zaręczyny. Magda Gessler zdradziła nam, kiedy planuje kolejne wesele i czego możemy spodziewać się po tej uroczystości.

Kalina Szymankiewicz z serwisu cozatydzien.tvn.pl odwiedziła Magdę Gessler na planie programu "MasterChef" w Krakowie. Z tym miastem restauratorka ma wiele pozytywnych wspomnień. To właśnie tam 18 lat temu urządziła swoje wesele. Dokładnie 5 czerwca 2004 roku bawiła się z bliskimi w góralskim stylu. Niedawno przyjęła pierścionek od swojego ukochanego i znów zamierza celebrować swoją miłość na kolejnym weselu. Znamy szczegóły.

Magda Gessler planuje kolejne wesele. Data, miejsce i kreacja restauratorki

W Krakowie Magda Gessler świętowała kolejną rocznicę swojego pierwszego wesela. Jej ukochany nie zapomniał o niej w tak ważnym dniu.

- Dostałam kwiaty na 18. rocznicę mojego wesela. Ponieważ przed moim ślubem, tu w Krakowie w restauracji, którą sama stworzyłam pod Teatrem Starym ja i mój mąż mieliśmy wesele - wspominała.

Magda Gessler zaprezentowała przed naszą kamerą, jak wygląda jej pierścionek zaręczynowy. Przyznała, że lubi romantyczne gesty, a im jest ich więcej - tym lepiej.

- Gdy ktoś ci wręcza taki pierścionek, w takich okolicznościach jak Sri Lanka, przy zachodzącym słońcu, jest pięknie - wyznała rozmarzona gwiazda.

Magda Gessler wyjawiła nam, kiedy możemy spodziewać się jej drugiego wesela. Wcześniej restauratorka była zajęta ślubem swojego syna Tadeusza Müllera.

Moje będzie pewnie późną jesienią

Magda Gessler przyznała, że tradycyjne wesela nie bardzo ją przekonują. Marzy o zupełnie innej uroczystości, ale nie musi się ona odbyć koniecznie za granicą, choć gwiazda ma tam swoje ulubione miejsca.

- Cicho i wśród najpiękniejszej przyrody i najbliższych przyjaciół... Ja chcę z miłością, romantyczne, bardziej w stylu João Gilberto, muzyki brazylijskiej, gdzieś klimaty właśnie Meksyk, tego typu albo polskie Mazury. Ale żeby było pięknie i cudownie, i żeby było raczej skromnie niż na bogato - wyjaśniła.

Jurorka "MasterChefa" ma też pomysł na to, jak będzie wyglądać w dniu wesela. Planuje połączyć kolor biały z beżowym lub różem. Na koniec życzyliśmy pani Magdzie, aby ziściły się jej wszystkie marzenia związane z weselem.

- Bardzo jestem wdzięczna za te życzenia i też życzę mojemu mężowi, żeby mu się nic nie zmieniło - odpowiedziała ze śmiechem.

Magda Gessler o zaręczynach i planach na swoje wesele
Magda Gessler o zaręczynach i planach na swoje wesele Magda Gessler zaręczyła się z Waldemarem. Opowiedziała o romantycznym geście ukochanego, pokazała swój pierścionek i powiedziała o weselu. W jakim stylu chce urządzić przyjęcie ślubne? Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Związek Magdy Gessler i Waldemara Kozerawskiego. Miłość na odległość

Waldemar Kozerawski jest z zawodu lekarzem medycyny rodzinnej i estetycznej. Od lat mieszka w Toronto, gdzie prowadzi klinikę medycyny estetycznej. Z mediów społecznościowych wiadomo, że ma on dwie dorosłe córki. Magda Gessler w jednym z wywiadów opisywała, jak wygląda jej związek na odległość i z czego on wynika.

"Wydaje mi się, że każde z nas musiało przeżyć swoje życie. Dzięki temu ta miłość jest bardzo dojrzała, trwała, wypełniona radością, szacunkiem, szczerością, przyjaźnią… choć jesteśmy ze sobą na odległość. On cały czas w Kanadzie [...] To bardzo silny związek, ale rozumiem, o co chodzi… Waldemar dobrze czuje się w Kanadzie, ma tam wszystko poukładane, nigdy jej nie opuści. Ja jestem w takim momencie, że nie zostawię Polski. Planujemy wspólną przyszłość, ale myślę, że gdzieś na gruncie kanadyjsko-kolumbijskim. Będziemy mieszkać i w Kanadzie, i w Kolumbii" - opowiadała.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: cozatydzien.tvn.pl

Pozostałe wiadomości