Anna Lewandowska tańczy z Rafałem Maserakiem. "Co myślicie o takim duecie"?

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Anna Lewandowska na obozie z Rafałem Maserakiem i kolacją z Joanną Przetakiewicz

Anna Lewandowska tego samego dnia prezentowała swoją wysportowaną sylwetkę w dwóch różnych odsłonach. Trenerka ćwiczyła na zorganizowanym przez siebie obozie sportowym dla kobiet. Gościem specjalnym był Rafał Maserak. Następnie udała się na wykwintną kolację charytatywną, na której spotkała m.in. Joannę Przetakiewicz, która kilka godzin wcześniej przyleciała helikopterem na obóz trenerki.

Anna Lewandowska od kilku dni przebywa w malowniczym ośrodku Dojo Stara Wieś, który położony jest w sąsiedztwie Przedborskiego Parku Krajobrazowego. Trenerka przygotowała dla swoich gości zajęcia w ramach autorskiego obozu sportowego "Camp by Ann". Pod okiem żony Roberta Lewandowskiego trenowała nawet Małgorzata Rozenek-Majdan. Gościem specjalnym obozu był Rafał Maserak, który przeprowadził taneczną rozgrzewkę i dał pokaz choreografii rodem z "Dirty Dancing".

Anna Lewandowska tańczy z Rafałem Maserakiem na obozie sportowym

Rafał Maserak był podekscytowany obecnością na obozie sportowym Anny Lewandowskiej. Po treningu opublikował zdjęcie w tanecznej pozie.

"Co to były za emocje. Ponad 100 kobiet, które przyjechały na obóz walczyć o swoje marzenia i przemianę. Miałem przyjemność poprowadzić dla dziewczyn trening taneczny. Jesteście wielkie! Dziękuję za zaproszenie. P.S. Co myślicie o takim nowym duecie tanecznym?" - zapytał Rafał Maserak na Instagramie.

Internauci podchwycili temat i pisali w komentarzach, że chcą zobaczyć Annę Lewandowską w następnej edycji "Tańca z gwiazdami". Adresatka komplementów odpisała Rafałowi Maserakowi.

"Może jeszcze kiedyś będzie szansa na jakieś pląsy!" - zamieściła w komentarzu.

Anna Lewandowska przeszła szybką metamorfozę i przetransportowała się do Warszawy, aby wziąć udział w charytatywnej kolacji. Zobaczcie w drugiej części artykułu, jak na niej wyglądała.

Aneta Glam-Kurp z "Żon Miami" wyznała, ile zapłaciła za sukienkę. Cena powala
Aneta Glam-Kurp z "Żon Miami" wyznała, ile zapłaciła za sukienkę. Cena powala Źródło: Co za Tydzień

Anna Lewandowska w eleganckiej kreacji na kolacji charytatywnej

Anna Lewandowska musiała szybko przemieścić się ze sportowego obozu do Warszawy, gdzie odbyła się charytatywna kolacja z udziałem innych gwiazd. Być może z pomocą przyszła jej Joanna Przetakiewicz. Projektantka mody dysponowała helikopterem, którym przyleciała na obóz Anny Lewandowskiej. Trenerka powiedziała fanom o "teleportacji" do stolicy.

"Teleportacja. Słuchajcie, jestem w Warszawie, ale w nocy wracam oczywiście do moich uczestniczek, żeby poprowadzić trening, także szybka akcja w Warszawie" - wyjaśniła Anna Lewandowska swoim obserwatorkom na Instagramie.

Anna Lewandowska zachwyca nie tylko w sportowych stylizacjach. Na "wielkie wyjścia" zakłada kreacje od najlepszych projektantów. Tym razem zaprezentowała się w błękitnej sukience z dopasowaną kolorystycznie marynarką od Macieja Zienia.

Na tej samej kolacji pojawili się m.in. Tomasz Lis, Edward Miszczak, Anna i Jerzy Starakowie, Omena Mensah, Zosia Ślotała, Katarzyna Kolenda-Zaleska i Dominika Wielowieyska.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości