Anna Lewandowska planuje nowy biznes. Będzie go rozkręcać w Barcelonie

Anna Lewandowska o nowym biznesie
Anna Lewandowska o nowym biznesie
Źródło: MWMEDIA
Anna Lewandowska to znana trenerka, blogerka, autorka książek oraz właścicielka kilku udanych przedsięwzięć biznesowych. Po przeprowadzce do Barcelony, gdzie gra obecnie jej mąż, sportowczyni odnalazła całkiem nową pasję. Miłość do tańca chce teraz przekuć na konkretny zysk.

Anna Lewandowska jest właścicielką licznych biznesów. Ma blog "Healthy Plan by Ann", wydała kilka książek, prowadzi aplikację "Diet & Training", a także jest współwłaścicielką marki kosmetycznej Phlovl oraz marki żywnościowej Foods by Ann. Teraz planuje całkiem nowe przedsięwzięcie, o którym opowiedziała hiszpańskiej prasie.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Premiera filmu "Lewandowski nieznany"

Anna Lewandowska o wsparciu finansowym przez męża

Anna i Robert Lewandowscy na dobre zadomowili się w słonecznej Barcelonie. Sportowczyni szybko zaaklimatyzowała się w nowej kulturze. Szczególnie pokochała jedną z jej dziedzin. Jej nową pasją szybko stał się taniec. Od jakiegoś czasu na jej Instagramie można oglądać, jak szaleje w rytm latynoskich rytmów. Sportsmenka udzieliła ostatnio wywiadu hiszpańskiemu serwisowi Mundo Deportivo.

"Taniec szybko stał się moją nową pasją. Dla mnie to przede wszystkim sposób na relaks i uwolnienie emocji. Postanowiłam wprowadzić bachatę do mojej aplikacji 'Diet & Training by Ann' i stała się ona jednym z najpopularniejszych programów. To doskonała alternatywa dla tradycyjnego treningu" - zachwalała w tej samej rozmowie.

W wywiadzie gwiazda opowiedziała też o swoich najbliższych planach biznesowych. Na pewno trenerka będzie dalej zarażać miłością do tańca.

"Chcę otworzyć siłownię i szkołę tańca w Barcelonie. Nie mogę się doczekać, aż to się stanie! Ciągle myślę o tym, co mogę zrobić, a mój zespół zawsze śmieje się ze mnie, że jestem taką aktywną osobą" - przyznała.

Anna Lewnadowska o tajemnicy sukcesu w biznesie

Ostatnio Anna Lewandowska udzieliła także wywiadu polskim mediom. W Radio Chilizet opowiedziała o przepisie na sukces w biznesie. Trenerka przyznała, że tkwi m.in. w doborze doświadczonych wspólników oraz w inwestowaniu we własną wiedzę.

"Zaczęło się od niewinnego bloga, strony internetowej, gdzie pisałam o radach dietetycznych. Poszłam na studia i szkolenia, zrobiłam tych szkoleń ponad 50. [...] Byłam jedną z pierwszych Polek, która zdobyła pewne certyfikaty fitnessu. Cały czas się rozwijałam"- mówiła.

Anna Lewandowska została zapytana także, czy jej mąż, Robert Lewandowski, wspierał ją finansowo podczas zakładania tych biznesów. Celebrytka stanowczo odpowiedziała, że osiągnęła swoje sukcesy samodzielnie i nie oczekiwała od piłkarza żadnego wsparcia finansowego.

"Wielu osobom wydaje się, że mam swoje biznesy, ponieważ mój mąż w nie zainwestował, a mój mąż nie zainwestował ani złotówki w żaden mój biznes" - powiedziała trenerka w wywiadzie w Chilizet.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości