Anna Lewandowska zaskoczyła fanów. Pokazała zdjęcie z młodszym bratem

Anna Lewandowska
Anna Lewandowska
Źródło: MWMEDIA
Anna Lewandowska jest obecnie w ferworze świątecznych przygotowań. Ten wyjątkowy czas żona Roberta Lewandowskiego z pewnością spędzi w gronie licznej rodziny. Gwiazda właśnie pokazała wesołe wideo ze swoim bratem.

Anna Lewandowska znana jest z promowania zdrowego stylu życia. Gwiazda organizuje także różne eventy sportowe z udziałem gwiazd. Prywatnie jest żoną Roberta Lewandowskiego. Małżonkowie mają dwie córki - Laurę i Klarę.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

25112023_MAMTALENT_WOZNIAKSTARAK_SWIETA
Agnieszka Woźniak-Starak o Bożym Narodzeniu. Podsumowała 2023 rok. "Wywrócił wszystko do góry nogami"
Źródło: cozatydzien.tv.pl

Anna Lewandowska pokazała wideo z bratem

Anna Lewandowska, pomimo iż często dzieli się na swoich profilach w mediach społecznościowych zdjęciami i nagraniami u boku męża i dzieci, to jednak znacznie rzadziej możemy na nich zobaczyć członków jej dalszej rodziny. Tym razem gwiazda postanowiła zrobić wyjątek. Na opublikowanym przez żonę Roberta Lewandowskiego InstaStories możemy zobaczyć jak wesoło spędza przedświąteczne chwile u boku brata - Piotra Stachurskiego.

Niewiele osób wie, że Anna Lewandowska pochodzi z rodziny o artystycznych korzeniach, jej mama Maria Stachurska jest znaną scenografką. Jej brat również zdecydował się na artystyczną karierę i skończył Akademię Sztuk Pięknych w Warszawie i obecnie jest artystą malującym obrazy oraz tworzącym witraże. Chociaż zona Roberta Lewandowskiego uważa swojego brata za swoje przeciwieństwo, to wielokrotnie powtarzała, że ten zawsze był dla niej oparciem.

"Moja mama zawsze chciała, żebym została artystką. Sama uwielbia malować ikony. Mój brat Piotrek odziedziczył po niej artystyczną duszę - maluje obrazy i robi witraże" - powiedziała Anna Lewandowska w wywiadzie dla magazynu "Gala".

Anna Lewandowska pokazała jak spędza przedświąteczny czas z bratem
Anna Lewandowska pokazała jak spędza przedświąteczny czas z bratem
Źródło: Instagram @annalewandowska

Anna Lewandowska gotuje z bratem

Obecnie Anna Lewandowska dzieli swój czas między Polskę a Hiszpanię. Kilka miesięcy temu gwiazda uczestniczyła w premierze filmu biograficznego opowiadającego o życiu Roberta Lewandowskiego, która odbyła się w stolicy Polski. W tym czasie udzieliła również kilku wywiadów oraz pokazała jak gotuje z młodszym bratem.

Podczas transmisji na żywo dla swoich obserwatorów razem z Piotrem Stachurskim przygotowała zdrowe i pyszne śniadanie. W komentarzach pojawiły się pochlebne opinie na temat brata Anny Lewandowskiej, który przez fanów gwiazdy został określony jako sympatyczny i dowcipny człowiek.

"Weekend zaczynamy od LIVE COOKING’U z moim bratem w roli głównej. Coś dobrego dla tych, co lubią na słodko lub na słono. Dla mnie śniadanie to podstawa i dobry początek dnia. Zobaczcie koniecznie, jak w kilka minut można wyczarować pożywne zdrowe i smaczne śniadanie" - napisała pod nagraniem.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości