Anna Lewandowska pokazała twarze córek. Podobne do mamy, czy taty?

Autor:
Urszula
Grabowska
Źródło:
https://www.instagram.com/annalewandowskahpba/
Anna Lewandowska udzieliła nowego wywiadu

Anna Lewandowska postanowiła pokazać twarze córek. Gwiazda zamieściła urocze zdjęcie na swoim Instagramie. Fani są zachwyceni. Do kogo podobne są córki Roberta Lewandowskiego?

Trenerka personalna chętnie dzieli się na social mediach chwilami ze swojego życia. Relacjonuje sukcesy zawodowe męża, opowiada o swoim cateringu i platformie do ćwiczeń dla kobiet. Jednak najmniej publikuje zdjęć z córkami. Do tej pory Anna Lewandowska pokazywała fotografie Laury i Klary z zasłoniętymi twarzami. Gwiazda jednak zdecydowała się na ujawnienie twarzy swoich córek i wrzuciła do sieci zdjęcie, które szybko zostało entuzjastycznie skomentowane przez fanów. Uroczo podpisała zdjęcie: "Sisters".

Córki Roberta Lewandowskiego - do kogo są podobne? 

Anna i Robert Lewandowscy ma dwie córki, starszą Klarę i młodszą o 3 lata Laurę. Para nie ukrywa, że dziewczynki są spełnieniem ich marzeń. Ze względu na popularność, małżeństwo długo ukrywało twarze swoich dzieci. Anna Lewandowska jednak postanowiła ujawnić wizerunek córek.

Fani pary doszukują się podobieństwa dziewczynek do rodziców. Jednogłośnie internauci stwierdzili, że Klara jest podobna do Roberta Lewandowskiego, a młodsza Laura do Ani Lewandowskiej.  

"Starsza podobna do taty, a mała to ty, Aniu" - piszą fani w komentarzach.

Joanna Krupa wyjaśniła jak dba o sylwetkę
Joanna Krupa wyjaśniła jak dba o sylwetkę Joanna Krupa opowiedziała, co robi, by utrzymać wagę i jak dba o sylwetkę.

Anna i Robert Lewandowscy zamieszkali w Hiszpanii

Ostatnio para przeprowadziła się do Hiszpanii w związku z transferem Roberta Lewandowskiego do klubu FC Barcelona. Rodzina zamieszkała w uroczej, luksusowej willi w małym miasteczku na obrzeżach Barcelony - Sitges. Anna Lewandowska o przeprowadzce do Katalonii na swoim Instagramie napisała:

"Powoli kończymy się rozpakowywać, organizować szkołę i zajęcia dodatkowe. Od jakiegoś czasu przygotowywałam dziewczynki na możliwość przeprowadzki, dużo czasu spędziłyśmy też na Majorce i widzę, że dzięki temu szybko przyzwyczajają się do nowego miejsca"- podsumowała.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Przeczytaj też:

Autor:Urszula Grabowska

Źródło: https://www.instagram.com/annalewandowskahpba/

Źródło zdjęcia głównego: PIOTR ANDRZEJCZAK/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości