Gwiazdy

Anna Lewandowska zrobiła sobie tatuaż. To prezent z okazji 34. urodzin

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Kowalewska
Anna Lewandowska

Anna Lewandowska skończyła 34 lata. Z tej okazji trenerka obdarowana została kwiatami, a życzenia płynęły do niej z każdej strony świata. Jednak to nie koniec urodzinowych niespodzianek. Anna Lewandowska postanowiła zrobić sobie prezent. Postawiła na tatuaż.

Anna Lewandowska obchodziła niedawno urodziny. Trenerka, a prywatnie żona Roberta Lewandowskiego, 7 września skończyła 34 lata. Ze wszystkich stron słano gwieździe życzenia, którymi ta dzieliła się za pośrednictwem instagramowego profilu. Robert Lewandowski nie tylko przygotował dla żony niespodziankę, ale tego samego dnia zagrał fantastyczny mecz, w którym zdobył hat tricka. Piłkarskie zmagania z trybun śledziła Anna Lewandowska.

Anna Lewandowska zrobiła sobie tatuaż

Zanim jednak Anna Lewandowska udała się na stadion, by kibicować ukochanemu, na jej Instastory pojawiła się zaskakująca relacja. Z okazji urodzin trenerka postanowiła zrobić sobie tatuaż. Anna Lewandowska podzieliła się z internautami zdjęciami z momentu tworzenia dzieła oraz pokazała jego finalny efekt. Niestety, drugie zdjęcie nie jest w najlepszej jakości. Można się zatem jedynie domyślać, jak dokładnie wygląda wytatuowany obrazek. Po lepiej widocznych fragmentach zauważyć można elementy przedstawiające motyw kwiatowy. Jakiś czas temu Anna Lewandowska zdradziła internautom, że chciałaby wytatuować sobie podobiznę Calineczki, jednak pomysł ten miał nie przypaść do gustu Robertowi Lewandowskiemu.

Na potwierdzenie motywu tatuażu musimy jeszcze poczekać. Czy Anna Lewandowska pokaże obrazek w pełnej krasie?

Anna Lewandowska zrobiła sobie tatuaż Źródło: Instagram @annalewandowskahpba
Anna Lewandowska o wiosennym wyzwaniu sportowym
Anna Lewandowska o wiosennym wyzwaniu sportowym Anna Lewandowska kolejny raz zorganizowała wyzwanie sportowe. Wiosenne spotkanie odbyło się we Wrocławiu.

Robert Lewandowski przygotował dla żony niezwykłą niespodziankę

Robert Lewandowski nie zapomniał o urodzinach żony. Z tej okazji przygotował dla Anny Lewandowskiej romantyczną niespodziankę. Piłkarz sprezentował ukochanej ogromny bukiet czerwonych róż. Opublikował ponadto zdjęcie, na którym uwieczniono całujących się państwa Lewandowskich, a na pierwszym planie znalazł się wspomniany pęk kwiatów. Robert Lewandowski opatrzył fotografię szczerym wpisem:

"Wszystkiego najlepszego dla mojej najlepszej przyjaciółki i miłości mojego życia. Ania jesteś moim największym wsparciem i najlepszą motywacją. Niech się spełnią wszystkie twoje marzenia".

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

Pozostałe wiadomości