Anna Markowska i Kuba Wojewódzki przechodzą kryzys? Modelka powiedziała wymijająco o walentynkach

Kuba Wojewódzki i Anna Markowska
Kuba Wojewódzki i Anna Markowska
Źródło: MWMEDIA
Anna Markowska i Kuba Wojewódzki długo ukrywali swój związek, jednak pod koniec 2022 r. oficjalnie go potwierdzili. Od tego czasu w mediach już kilka razy głośno było o kryzysie w ich relacji, jednak za każdym razem zakochani dementowali plotki. Teraz znów pojawiły się podobne głosy, a wszystko za sprawą ostatniego wywiadu Anny Markowskiej.

Kuba Wojewódzki i Anna Markowska już od końca 2022 r. zaczęli dodawać w mediach społecznościowych zdjęcia z tych samych miejsc, nie oznaczając siebie nawzajem. Czujne oko internautów szybko wypatrzyło podobieństwa na ich profilach, jednak dziennikarz i modelka nie odpowiadali na pytania.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Tajemnice produkcji #8 Kulisy programu "Kuba Wojewódzki". Wygląd studia, zakamarki, sekrety programu
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Anna Markowska i Kuba Wojewódzki — historia miłości

Z czasem Kuba Wojewódzki zaczął publikować więcej zdjęć z modelką, aż w listopadzie 2022 r. zakochani oficjalnie potwierdzili swój związek. Pojawili się nawet razem na premierze spektaklu "Bliżej" czym wywołali niemałe poruszenie.

Niedługo później Anna Markowska na jednym z eventów w rozmowie z Jastrząb Postem powiedziała o relacji, jaka łączy ją z Kubą Wojewódzkim. Powiedziała o tym, jak się poznali.

"To była zabawna historia. Kuba do mnie napisał w sprawie jakiegoś tam biznesu. Ja po prostu się wstydziłam i nie odpisałam mu przez kolejne pół roku. Pomyślałam, że boję się tego świata, pomyślałam, że wielki świat może nie jest dla mnie. Natomiast po pół roku szczęśliwie gdzieś się spotkaliśmy i po prostu poczułam, że spotkałam przyjaciela, który wrócił po długim czasie" - powiedziała modelka.

Anna Markowska zaznaczyła, że ich relacja zaczęła się od przyjaźni.

"Tak dobrze mi się z nim rozmawiało, zaprzyjaźniliśmy się. Kuba był moim przyjacielem po prostu. Wtedy nie spotykaliśmy się zbyt często, bo ja byłam w związku i czasami tylko do siebie dzwoniliśmy. No i po jakimś czasie byliśmy razem" - dodała.

Modelka powiedziała również o ich planach na przyszłość.

"No ja się nie będę oświadczać Kubie, także to jest pytanie do Kuby. Jesteśmy razem, kochamy się, mam nadzieję, że będzie wszystko ok i będziemy się rozwijać" - wyznała.

Kuba Wojewódzki i Anna Markowska
Kuba Wojewódzki i Anna Markowska
Kuba Wojewódzki i Anna Markowska
Źródło: MWMEDIA

Anna Markowska i Kuba Wojewódzki przechodzą kryzys?

To była taka pierwsza i ostatnia wypowiedź modelki. Anna Markowska od tego czasu zaczęła unikać pytań o Kubę Wojewódzkiego, a para rzadko już pokazuje się razem. Ostatnia wypowiedź modelki dla Pudelka wzbudziła podejrzenia fanów dziennikarza co do jego związku, bowiem modelka unikała odpowiedzi.

Reporterka Pudelka zapytała Annę Markowską o zbliżające się walentynki. Ta odpowiedziała dość wymijająco.

"Słuchaj, ja nie wiem. Jestem kobietą, ja nikomu walentynek nie planuję. Nie wiem, jak je spędzę, nie wiem, jak je Kuba spędzi. To się okaże" - wyznała.

Kiedy reporterka chciała dopytać, czy Anna Markowska spędzi walentynki osobno, ta odpowiedziała:

"Ja nie lubię rozmawiać o Kubie. To są moje prywatne rzeczy. Myślę, że rozmowy o związkach w mediach nie kończą się dobrze i ja staram się ten temat omijać" - dodała.

Gwiazdy na premierze filmu "Zielona granica": Kuba Wojewódzki i Anna Markowska
Gwiazdy na premierze filmu "Zielona granica": Kuba Wojewódzki i Anna Markowska
Źródło: MWMEDIA

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości