Justyna Steczkowska przekazała smutne wieści z domu. "Zajęłam się córką, pomogłam jej to przejść"

Justyna Steczkowska
Justyna Steczkowska
Źródło: MWMEDIA
Justyna Steczkowska poinformowała fanów o przykrej sytuacji. Piosenkarka zwierzyła się, że jej córeczka straciła ukochanego kota. Zwierzę poważnie zachorowało i nie udało się go uratować. Artystka wyznała, że musiała zająć się córką i urządzić jej kotu domowy pogrzeb.

Justyna Steczkowska pragnie wziąć udział w Eurowizji. Zorganizowała więc dla fanów transmisję na żywo na Instagramie, w której miała opowiedzieć o swoich planach. Pierwsze zaplanowane spotkanie nie odbyło się, bo właśnie w tym dniu w jej domu wydarzyła się tragedia.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

CZT_MILIONERZY_JUSTYNA_WEWNETRZNEDZIECKO
Justyna Steczkowska o dorastaniu w wielodzietnej rodzinie
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Justyna Steczkowska straciła ukochanego pupila córeczki

Piosenkarce w końcu udało się połączyć z fanami. Gwiazda wyznała, że strata ukochanego kota bardzo poruszyła jej rodzinę, szczególnie Helenkę, która była bardzo zżyta ze zwierzęciem.

"Rzeczywiście, odwołałam live z bardzo ważnego i smutnego powodu. Mieliśmy w domu bardzo chorego kotka mojej córeczki, cudowny kotek. Leczył się już drugi tydzień, byłyśmy pełne nadziei, że wyzdrowieje. Trzeba było mu codziennie robić zastrzyki, przez pierwszy tydzień jeździłyśmy do weterynarza, potem zastrzyki musiałyśmy kupić i robiłyśmy same w domu" - powiedziała Justyna Steczkowska.

Niestety zwierzę cierpiało i nie można było mu pomóc. Stan kotka nie poprawiał się. 11-letnia córka Justyny Steczkowskiej zmierzyła się ze śmiercią pupila. Dla dziewczynki to była ważna lekcja, na której musiała oswoić się z przemijaniem.

"Rano, w dniu tego live, córeczka mnie obudziła, bo kotek bardzo ciężko oddychał. Wstałam, zaczęłam dzwonić do weterynarza, ale kot po prostu umarł mi na rękach. To była tak trudna sytuacja. Zwierzątko jest jak domownik. Zajęłam się córką, pomogłam jej to przejść. Do dzisiaj trwa strach, że wszystko, co jest jej, zaraz znika. Wtedy nie było dla mnie nic ważniejszego. To się wydarzyło o siódmej rano i przez kilka dni było najważniejszą sprawą dla nas wszystkich — ogarnąć to wszystko, zrobić mu taki nasz domowy pogrzeb, zająć się córką, żeby mogła się pozbierać" - dodała.

Justyna Steczkowska ostatni raz uwieczniła kota córki na Instagramie w święta Bożego Narodzenia w grudniu 2023.

Jak wygląda córka Justyny Steczkowskiej?

Justyna Steczkowska rzadko pokazuje najmłodszą pociechę. Najczęściej pozuje do zdjęć z synem Leonem, który wkroczył śmiało w show-biznes. Piosenkarka ma jeszcze jednego syna — Stanisława, który nie udziela się w mediach. Helena Myszkowska przyszła na świat w 2013 roku. Dziewczynka przystąpiła już do Komunii Świętej, która była ważną uroczystością dla jej rodziny. W tym dniu Helence towarzyszyli nie tylko rodzice oraz rodzeństwo, ale również partnerka Leona Myszkowskiego. Ksenia uwieczniła rodzinę na nagraniu, które udostępniła na Instagramie.

Córka Justyny Steczkowskiej zaskoczyła mamę śmiałą wizją wykorzystania pieniędzy uzbieranych na komunii. Piosenkarka w rozmowie z portalem Pomponik przyznała, że dziewczynka ma już sprecyzowany cel zbiórki.

"Ona zbiera na swój domek. Ma zaledwie dziewięć lat, a już odkłada na dom, który chce wybudować w przyszłości. Dla mnie to zabawne, ale cieszę się, że ma marzenia" - wyjawiła gwiazda.

Artystka dodała, że jej córka chce zbudować dom niedaleko tego rodzinnego.

"Powiedziałam: nie ma problemu. Z tatą oddamy ci działkę. Będzie super!" - powiedziała rozbawiona.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości