Anna Markowska o związku z Kubą Wojewódzkim. "Kochamy się"

Anna Markowska i Kuba Wojewódzki
Anna Markowska i Kuba Wojewódzki
Źródło: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA
Anna Markowska po raz pierwszy opowiedziała o związku z Kubą Wojewódzkim. Modelka wyznała, że początkowo jedynie się przyjaźniła z dziennikarzem i dopiero po długim czasie wykiełkowało z tego płomienne uczucie. Celebrytka zdradziła także, czy myśli o zaręczynach i czym ujął ją jej partner.

Anna Markowska i Kuba Wojewódzki niedawno potwierdzili oficjalnie, że są w związku. Celebryci byli łączeni ze sobą przez media od kilku miesięcy, jednak nie komentowali tych doniesień. Fani szybko jednak wyśledzili, że Anna Markowska i Kuba Wojewódzki prawdopodobnie spędzili razem wakacje na Helu. Celebryci dopiero jakiś czas temu pokazali się razem publicznie podczas premiery spektaklu "Bliżej" w Teatrze 6. Piętro. Teraz Anna Markowska po raz pierwszy opowiedziała o relacji, jaka ją łączy z gwiazdorem TVN.

Paulina Krupińska o związku i kryzysach. "Kłótnie w każdym związku są normalne"
Paulina Krupińska w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą odniosła się do plotek o kryzysie w jej małżeństwie z Sebastianem Karpielem-Bułecką. Gwiazda nie ukrywała, że jej mąż nie jest chodzącym ideałem, ale ona sama także jest świadoma swoich wad. Prowadząca "Dzień Dobry TVN" powiedziała też, co jej zdaniem jest kluczem do długiej i trwałej relacji. "Mam nadzieję, że kiedyś Sebastian przyjmie te słowa do serca" - mówiła.

Anna Markowska o związku z Kubą Wojewódzkim. "Jest bardzo wrażliwy"

Anna Markowska w rozmowie z serwisem Jastrząb Post opowiedziała o początkach swojej znajomości z Kubą Wojewódzkim.

"To była zabawna historia. Kuba do mnie napisał w sprawie jakiegoś tam biznesu. Ja po prostu się wstydziłam i nie odpisałam mu przez kolejne pół roku. Pomyślałam, że boję się tego świata, pomyślałam, że wielki świat może nie jest dla mnie. Natomiast po pół roku szczęśliwie gdzieś się spotkaliśmy i po prostu poczułam, że spotkałam przyjaciela, który wrócił po długim czasie" - powiedziała.

Modelka podkreśliła, że ich przyjaźń zaczęła przeradzać się w coś więcej dopiero po półtora roku.

"Tak dobrze mi się z nim rozmawiało, zaprzyjaźniliśmy się. Kuba był moim przyjacielem po prostu. Wtedy nie spotykaliśmy się zbyt często, bo ja byłam w związku i czasami tylko do siebie dzwoniliśmy. No i po jakimś czasie byliśmy razem" - dodała.

Anna Markowska powiedziała także, co ujęło ją w gwiazdorze telewizji TVN.

"Kuba emocjonalnie jest bardzo podobny do mnie. Jest bardzo wrażliwy (...) Taka troska, którą on ma, duża uczciwość. Kuba bardzo dużo wymaga od siebie, ale też od innych (...) Kocha świat, kocha czerpać z natury to, co najfajniejsze. Znajduje radość w takich zwykłych prostych rzeczach" - wyjaśniła.

Anna Markowska i Kuba Wojewódzki planują wspólną przyszłość?

Anna Markowska została zapytana, czy razem ze swoim partnerem planują zrobić kolejny krok w ich relacji, czyli wziąć ślub. Modelka powiedziała, że to zależy od Kuby Wojewódzkiego.

"No ja się nie będę oświadczać Kubie, także to jest pytanie do Kuby. Jesteśmy razem, kochamy się, mam nadzieję, że będzie wszystko ok i będziemy się rozwijać" - odpowiedziała.

Jednocześnie zdradziła, jak podchodzi do negatywnych komentarzy na temat ich relacji i dzielącej ich różnicy wieku.

"Nie interesuje mnie to, co mówią ludzie, bo ja za dużo przeżyłam. Biorąc skalę, to jest dla mnie nic, że ktoś, kogo nawet nie zapytałabym o zdanie, napisze o mnie jakieś kłamstwo" - zakończyła.

Kuba Wojewódzki i Anna Markowska
Kuba Wojewódzki i Anna Markowska na premierze spektaklu "Bliżej"
Kuba Wojewódzki i Anna Markowska
Źródło: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości