Michał Wiśniewski znów będzie ojcem. "To dla nas numer dziesięć na wychowaniu" [TYLKO U NAS]

Michał i Pola Wiśniewscy znów będą rodzicami
Michał i Pola Wiśniewscy znów będą rodzicami
Źródło: PIOTR ANDRZEJCZAK/MWMEDIA
Michał i Pola Wiśniewscy ponownie zostaną rodzicami. Małżeństwo pochwaliło się szczęśliwą nowiną za pomocą Instagrama. W rozmowie z nami wokalista Ich Troje przyznał, że jego ukochana czuje się dobrze, a powiększenie ich rodziny było planowane. - My to kochamy - powiedział.

Michał Wiśniewski dwa lata temu poślubił Polę Wiśniewską. Para wzięła skromny ślub i szybko skupiła się na życiu rodzinnym. Małżeństwo jest bowiem częścią wyjątkowej familii: lider Ich Troje był już ojcem czwórki dzieci z poprzednich małżeństw, a jego ukochana również doczekała się wcześniej takiej samej liczby pociech. Półtora roku temu na świat przyszedł ich pierwszy, wspólny potomek, syn Falco Amadeus. Teraz okazuje się, że rodzina Wiśniewskich znów się powiększy.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Michał Wiśniewski znów będzie ojcem. "Czuję się cudownie"

Michał Wiśniewski i jego żona Pola opublikowali na Instagramie zdjęcia ich syna, który trzyma pozytywny test ciążowy. Pod postami posypały się życzenia zdrowia dla rodziców, a my osobiście skontaktowaliśmy się z Michałem Wiśniewskim, by pogratulować mu powiększenia rodziny.

- Czuje się cudownie. Dziękuję. Mówię w skrócie, ponieważ będzie to dla nas numer sześć, a tak naprawdę dziesięć na wychowaniu. My to jednak kochamy, tak się dobraliśmy - mówił Michał Wiśniewski.

Lider Ich Troje podkreślił, że ciąża Poli Wiśniewskiej była planowana, a on sam kocha być ojcem. Wyjaśnił, że cała rodzina poznała już radosną nowinę.

- Falco nie zdaje sobie jeszcze z tego za bardzo sprawy, starsze dzieci natomiast nam gratulują. Tworzymy dużą rodzinę, która się szanuje i kocha - dodał.

Muzyk zapewnił, że Pola Wiśniewska dobrze znosi błogosławiony stan.

- Pola czuje się dobrze, świetnie. Pierwszy trymestr jest ciężki głównie dla męża (śmiech) - zakończył.

Mandaryna i Ania Świątczak o swoich dzieciach. "Mają odwagę, by szukać siebie"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Michał Wiśniewski zostanie ojcem po raz szósty

Dla Poli i Michała Wiśniewskich będzie to szóste dziecko i jednocześnie dziesiąte w ich patchworkowej familii. Lider Ich Troje nigdy nie ukrywał, że chce mieć dużą rodzinę. Ze swoją drugą żoną, Mandaryną, doczekał się dwóch pociech - dorosłych już syna Xaviera oraz córki Fabienne. Niestety małżeństwo muzyka i tancerki się rozpadło. Później gwiazdor związał się z Anną Świątczak, która urodziła mu dwie córki: Etiennette oraz Vivienne. Relacja Michała Wiśniewskiego z byłą wokalistką Ich Troje również nie przetrwała próby czasu i zakończyła się rozwodem.

W 2020 roku Michał Wiśniewski powitał na świecie swojego piątego potomka, którego mamą jest jego obecna żona Pola Wiśniewska.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: PIOTR ANDRZEJCZAK/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości