Kuba Wojewódzki potwierdził związek z Anną Markowską? Wymowne zdjęcie

Anna Markowska i Kuba Wojewódzki
Anna Markowska i Kuba Wojewódzki
Źródło: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA
Kuba Wojewódzki pokazał w swoich mediach społecznościowych zdjęcie Anny Markowskiej. Dziennikarz opublikował zdjęcie celebrytki, która stała przy tabliczce z nazwą ulicy "Wojewódzka". Była uczestniczka "Top Model" do tej pory nie komentowała plotek na temat jej relacji z gwiazdorem TVN.

Kuba Wojewódzki i Anna Markowska byli łączeni ze sobą przez media od kilku miesięcy. Paparazzi zrobili celebrytom kilka wspólnych zdjęć w nocy, jednak oni sami nie zabierali głosu w sprawie. Fani szybko jednak wyśledzili, że Anna Markowska i Kuba Wojewódzki prawdopodobnie spędzili razem wakacje na Helu. Celebryci dopiero niedawno pokazali się razem publicznie podczas premiery spektaklu "Bliżej" w Teatrze 6. Piętro. Anna Markowska i Kuba Wojewódzki nie tylko przyszli razem na wydarzenie, ale także zapozowali wspólnie fotoreporterom. Mimo to para nie komentowała doniesień na temat ich związku, aż do teraz?

TM_Krupa_zwiazek
Joanna Krupa o związku
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Kuba Wojewódzki opublikował zdjęcie Anny Markowskiej. "Wojewódzka"

Gwiazdor TVN opublikował na swoim koncie na Instagramie wymowne zdjęcie z Anną Markowską w roli głównej. Modelka zapozowała przy znaku drogowym w Konstancinie-Jeziornej przy ulicy o nazwie "Wojewódzka".

"Wyjątkowo ciepła jesień" - podpisał fotografię Kuba Wojewódzki.

Fani byli zachwyceni. Koledze ze stacji pogratulował nawet Wojciech Bojanowski.

"Ale z ciebie szczęśliwiec mieć Anię u swego boku. Jest przepiękna i wydaje być się taka dobra i ciepła";

"Ja bym powiedziała, że wręcz gorąca i cudownie piękna";

"Szalejesz Kuba" - czytamy w komentarzach.

Kuba Wojewódzki już jakiś czas temu mówił o "tajemniczej Ani"

Kuba Wojewódzki od dawna nie ukrywał, że ma partnerkę, ale skrupulatnie nie publikował w sieci jej wizerunku. Fani popularnego dziennikarza mogli od czasu do czasu zobaczyć tylko nogi jego wybranki albo cień na zdjęciu. W jednym z ostatnich odcinków swojego podcastu z udziałem Blanki Lipińskiej powiedział jednak w pewnym momencie o "swojej dziewczynie Ani". Nie mówił natomiast wprost, że chodzi o byłą uczestniczkę "Top Model".

Jakiś czas temu skontaktowaliśmy się z modelką, która zaznaczyła, że nigdy nie komentowała swojego życia prywatnego i uczuciowego i chce, by tak pozostało.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości