Anna Mucha skomentowała swoje nominacje do nagrody Węży. Jej reakcja zaskakuje

Autor:
Norbert
Żyła
Anna Mucha

Anna Mucha na swoim Insta Stories opublikowała reakcję na otrzymane właśnie nominacje do nagrody Węży, czyli polskich antynagród filmowych. Gwiazda nie ukrywała swojego rozbawienia całą sytuacją. Wykazała się dystansem?

Anna Mucha jest znaną polską aktorką filmową i serialową. Gwiazda swoją karierę zaczęła, grają w wieku zaledwie 9 lat w filmie Andrzeja Wajdy pt. "Korczak". Oprócz tego na srebrnym ekranie mogliśmy oglądać ją w takich produkcjach jak "Kogel-Mogel 3" oraz "Och Karol 2". Warto dodać, że w 2009 roku Anna Mucha u boku Rafała Maseraka zwyciężyła show "Taniec z gwiazdami".

Resztę artykułu znajdziesz pod materiałem wideo.

Krzysztof Skórzyński zdradził tajemnicę swojej szczęśliwej bransoletki. Otrzymał ją od córki
Krzysztof Skórzyński zdradził tajemnicę swojej szczęśliwej bransoletki. Otrzymał ją od córki

Anna Mucha rozbawiona nominacjami do nagrody Węży

Węże są antynagrodami filmowymi, na których pomysł wpadli krytycy filmowi Kamil Śmiałkowski, Krzysztof Spór i Konrad Wągrowski. Antywyróżnienie przyznawane jest co roku przez Popkulturową Akademię Wszystkiego (PAW). Pierwsza gala odbyła się 1 kwietnia 2012 roku i od tamtej pory cieszy się sporym zainteresowaniem mediów. Niedawno ogłoszono nominacje do 12. edycji konkursu (pisaliśmy o tym tutaj).

Jedną z nominowanych do wspomnianej antynagrody jest Anna Mucha. Gwiazda otrzymała aż dwie nominacje w kategoriach: najgorsza rola żeńska, a także najgorszy duet na ekranie. W tej drugiej nominowana jest wraz z Rafałem Zawieruchą. Aktorka zdecydowała się odnieść do zaistniałej sytuacji za pomocą swojego konta na Instagramie. Gwiazda, wykorzystując do tego Insta Stories, w żartobliwy sposób skomentowała otrzymane nominacje.

"Chciałam powiedzieć, że naprawdę jestem wzruszona, bo to jest dla mnie duże wyróżnienie, ja naprawdę się nie spodziewałam. A poza tym jest to nagroda aktorska, na razie nominacja tylko, ale mimo wszystko po tych 35 latach pracy doceniam fakt, że zostałam wyróżniona tą nominacją" - powiedziała wyraźnie rozbawiona aktorka.

Anna Mucha
Anna Mucha rozbawiona swoimi nominacjami do nagrody Węży Anna Mucha Źródło: Instagram @taannamucha

Anna Mucha domaga się zakazu palenia w górach

Anna Mucha znana jest ze swojego ciętego języka. Gwiazda wielokrotnie przy pomocy swoich mediów społecznościowych nie bała się głosić swoich opinii na różne tematy. Jednym z ostatnich z nich był zakaz palenia w górach. Aktorkę podczas wypoczynku w Alpach do tego stopnia zdenerwował turysta palący papierosa na stoku narciarskim, że postanowiła dać wyraz swojej dezaprobaty na Insta Stories.

"Kochani, jestem w przepięknych okolicznościach przyrody. Chciałam was zapytać, co myślicie na ten temat. Jest coraz więcej miejsc, gdzie jest absolutny zakaz palenia papierochów. Nawet na plażach jest zakaz palenia papierochów. A w górach można palić. Powiedzcie mi, czy wy jesteście przypadkiem za tym, to jest pytanie retoryczne z mojej strony, żeby zakazać palenia papierochów na stokach. Ja jestem za. Bardzo jestem za!" - powiedziała wyraźnie poirytowana gwiazda..

Przy okazji Anna Mucha opublikowała ankietę, w której obserwujący aktorkę na Instagramie fani mogli wypowiedzieć się, na temat tego, czy popierają postulat gwiazdy. Okazało się, że aż 82 procent fanów poparło Annę Muchę, a przeciwko zakazowi palenia na stokach narciarskich było zaledwie 18 procent respondentów.

Anna Mucha
Anna Mucha zapytała fanów, co myślą na temat zakazu palenia w górach Anna Mucha Źródło: Instagram @taannamucha

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości