Anne Hathaway pokazała męża. "Nie mogłam spotkać go w gorszym momencie"

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Anne Hathaway pochwaliła się mężem

Anne Hathaway oddziela życie zawodowe od prywatnego. Na Instagramie próżno szukać zdjęć, na których pokazuje, jak wygląda jej codzienność jako żony czy matki. Aktorka skupia się na prezentowaniu swoich osiągnięć i projektów, w których bierze udział. Kim jest ukochany gwiazdy? Anne Hathaway i jej mąż brylowali na paryskim pokazie Valentino. Poznajcie historię ich miłości.

Anne Hathaway to gwiazda takich filmowych hitów jak "Pamiętnik księżniczki", "Diabeł ubiera się u Prady" czy "Tajemnica Brokeback Mountain" oraz zdobywczyni Oscara za rolę drugoplanową w filmie "Les Misérables. Nędznicy". Jej mężem jest Adam Shulman, z którym doczekała się dwóch syna: Jonathana oraz Jacka.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Jacy rodzice, takie dzieci? 7. Katarzyna Grabowska
Jacy rodzice, takie dzieci? 7. Katarzyna Grabowska Jacy rodzice, takie dzieci? 7. Katarzyna Grabowska

Anne Hathaway pokazała męża

Anne Hathaway od 11 lat jest żoną Adama Shulmana. 40-latek jest projektantem biżuterii — założył własną markę James Banks Designs, która słynie z tego, że każdy przedmiot jest robiony ręcznie z materiałów z recyklingu. Aktorka otrzymała od ukochanego właśnie taki oryginalny pierścionek.

Zakochani w doskonałych humorach pokazali się razem w Paryżu. Przyjęli zaproszenie od domu mody Valentino i pojawili się na pokazie marki w ramach Fashion Week Haute Couture. Choć na co dzień unikają błysku fleszy, to na imprezie świetnie się bawili. Aktorka zaszalała ze stylizacją. Miała na sobie wysadzaną cyrkoniami sukienkę, do której dobrano błyszczące rajstopy. Motywem przewodnim była pantera. Mąż gwiazdy nie był gorszy. Pozornie stonowaną stylizację przełamał długim płaszczem z błyszczącymi zdobieniami.

Fashion Week Haute Couture w Paryżu
Anne Hathaway i Adam Shulman Fashion Week Haute Couture w Paryżu Źródło: Getty Images

Anne Hathaway i Adam Shulman. Historia miłości

Anne Hathaway przed swoim obecnym związkiem przeżyła wielką miłość. W 2004 roku zakochała się we włoskim deweloperze Raffaello Follierim. W wywiadach mówiła o jego zaletach. Podobno para miała się pobrać. Jednak nagle czar prysł. W 2008 roku mężczyzna został aresztowany za defraudację. Aktorka leczyła złamane serce.

"Nie mam już wielkich wymagań wobec chłopaków. Byle nie łamali prawa" – żartowała w programie Ellen DeGeneres.

Kolejna miłość przyszła zadziwiająco szybko. W tym samym roku, w którym straciła byłego partnera, poznała na festiwalu filmowym w Palm Springs Adama Shulmana.

"Powiedziałam, że poślubię tego mężczyznę. Moja przyjaciółka musiała uznać, że jestem wariatką. Co nie jest do końca nieprawdą…" – mówiła na łamach "Elle".

Wiedziałam od pierwszej chwili, że jest miłością mojego życia. Ale wiedziałam też, że nie mogłam spotkać go w gorszym momencie. Zaufałam. Powiedziałam: wierzę ci, bo muszę wierzyć, że to, co mnie spotkało, jest wyjątkiem od reguły, a nie regułą. I że ludzie są dobrzy

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

Pozostałe wiadomości