Krzysztof Cugowski powiedział o rozwodzie syna. "Jak się chce być dyskretnym, to można"

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Krzysztof Cugowski o rozwodzie syna

W życiu Piotra Cugowskiego zaszły poważne zmiany. Dopiero teraz w mediach pojawiła się informacja, że muzyk rozstał się z żoną i rozpoczął nowe życie u boku partnerki. Krzysztof Cugowski potwierdził te doniesienia i wyznał, czy poznał już nową ukochaną syna.

Piotr Cugowski nie chciał żyć w cieniu znanego ojca, Krzysztofa Cugowskiego, założyciela i wokalisty zespołu Budka Suflera, dlatego pod koniec lat 90. założył wraz z bratem Wojciechem zespół Bracia.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Wojtek Cugowski o karierze i życiu rodzinnym. Jakie wsparcie otrzymuje od żony?
Wojtek Cugowski o karierze i życiu rodzinnym. Jakie wsparcie otrzymuje od żony? Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Piotr Cugowski ma nową partnerkę

Synowie Krzysztofa Cugowskiego m.in. wylansowali takie piosenki jak "Nad przepaścią", "Za szkłem", "Wierzę w lepszy świat", "Po drugiej stronie chmur", "Kto nie kochał" czy "Niepisane".

Piotr Cugowski jest aktywny w świecie show-biznesu, jednak rzadko mówi w mediach o życiu prywatnym. Artysta nie dzieli się swoją codziennością, dlatego ostatnie informacje, które pojawiły się w mediach, wywołały tak duże poruszenie.

Syn Krzysztofa Cugowskiego w 2008 r. poślubił dziennikarkę Elizę Tokarczyk. Małżeństwo w 2011 r. powitało na świecie syna Piotra Juniora. Wszystko wydawało się między nimi dobrze, do czasu, kiedy w mediach pojawiła się informacja, że muzyk rozstał się z żoną.

Piotr Cugowski kilka dni temu w jednym z wywiadów powiedział:

"Moja narzeczona, Karolina jest zawodowo kompletnie z innej strony. Ja zajmuję się rozrywką, także jestem 'lekarzem dusz', a ona jest lekarzem ciała, bo jest bardzo wykwalifikowanym lekarzem internistą i nefrologiem" - powiedział.

Krzysztof Cugowski o rozwodzie syna

Muzyk nie chciał powiedzieć nic więcej. W końcu głos zabrał jego ojciec Krzysztof. W rozmowie z "Faktem" wieloletni wokalista Budki Suflera powiedział o rozwodzie syna.

Bez zbędnego rozgłosu on się rozwiódł już z półtora roku temu

"Jak się nie chce czegoś rozgłaszać, to nikt nic nie wie. Odbyło się to dyskretnie i najlepszym przykładem jest to, że to wyciekło dopiero po półtora roku. I on sam to odkrył, że ma nową panią. Jak się chce być dyskretnym, to można" - powiedział.

Krzysztof Cugowski powiedział również, że poznał już nową partnerkę syna.

"Poznałem jego nową narzeczoną, oczywiście, w końcu siłą rzeczy muszę poznać" - dodał.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości