Anne Heche miała wypadek. Nowe informacje na temat stanu aktorki

Anne Heche
Anne Heche miała poważny wypadek
Źródło: Getty Images
Aktorka Anne Heche uległa wypadkowi. W piątek 5 sierpnia 53-letnia gwiazda jechała samochodem przez osiedle domków jednorodzinnych. Nagle zboczyła z trasy i uderzyła w jeden z budynków. Przekazano nowe informacje dotyczące stanu Anne Heche, a także ujawniono szczegóły zdarzenia.

Anne Heche jest amerykańską aktorką, która pierwsze kroki w wielkim świecie Hollywood stawiała już w dzieciństwie. Wówczas głównym celem pracy nie była kariera, a finansowe wsparcie rodziny. Kiedy aktorka miała 13 lat, w wypadku samochodowym zmarł jej brat Nathan. Zaledwie trzy miesiące przed tragicznym zdarzeniem zmarł ich ojciec. Mężczyzna chorował na AIDS i przez wiele lat znęcał się nad Anne Heche, co aktorka opisała w autobiograficznej książce "Call Me Crazy".

Anne Heche miała wypadek. Gwiazda trafiła do szpitala w stanie krytycznym

W sobotę media obiegła informacja o wypadku, w którym uczestniczyła aktorka. Gwiazda jechała przez osiedle domków jednorodzinnych w Los Angeles. Nagle miała zjechać z drogi i uderzyć w jeden z budynków. Samochód stanął w płomieniach, a Anne Heche została przewieziona do szpitala w stanie krytycznym.

W niedzielę stacja CNN, powołując się na słowa przedstawiciela rodziny, podała, że stan aktorki jest stabilny. Teraz doniesienia zostały zdementowane. Głos zabrał rzecznik prasowy Anne Heche. Aktorka wciąż przebywa w szpitalu w Los Angeles.

"Ma poważny uraz płucny wymagający wentylacji mechanicznej oraz oparzenia wymagające interwencji chirurgicznej. Jest w śpiączce i nie odzyskała przytomności od czasu tuż po wypadku" - powiedział.

Rzecznik prasowy dodał, że sobotnie doniesienia o "stabilnym stanie" aktorki były niedokładne. Gwiazda wciąż znajduje się w śpiączce, toteż nie została przesłuchana przez śledczych. Wciąż ustalane są okoliczności zdarzenia. Jak podaje CNN, dochodzenie prowadzone jest w sprawie wykroczenia pod wpływem alkoholu, potrącenia oraz ucieczki z miejsca zdarzenia. W dniu wypadku pobrano od aktorki próbkę krwi do badań, policja czeka na wynik.

Jak informują zagraniczne media, Anne Heche najpierw uderzyła w garaż. Pomimo interwencji mieszkańców osiedla gwiazda próbowała odjechać. Niedługo później wjechała w ścianę pobliskiego domu mieszkalnego. Po chwili wybuchł pożar, który objął budynek i samochód.

Spot kampanii społecznej Playera i fundacji ITAKA z Piotrem Głowackim

Anne Heche dzieciństwo. Ojciec gwałcił aktorkę do 12. roku życia

W dzieciństwie Anne Heche doznała licznych krzywd, a całą prawdę o swojej rodzinie obnażyła w autobiograficznej książce. Nancy i Donalda Heche mieli pięcioro dzieci, z czego aktualnie żyje jedynie dwoje - Anne oraz jej młodsza siostra Abigail. Jak się okazało, rodzina nie miała łatwego życia, często zmieniała miejsce zamieszkania.

Jednak to relacja z ojcem była dla aktorki największym piekłem. Mężczyzna gwałcił Anne Heche, która już w wieku niemowlęcym została przez niego zarażona opryszczką narządów płciowych. Matka aktorki udawała, że nie widzi problemu i ignorowała zmiany skórne dziecka. Oprawca molestował Anne Heche aż do 12. roku życia. Ostatecznie na jaw wyszły jego liczne relacje homoseksualne oraz zarażenie wirusem HIV. Mężczyzna zmarł na AIDS w wieku 45 lat. Po ujawnieniu okrutnej prawdy na temat dzieciństwa aktorki, jej matka kategorycznie wszystkiemu zaprzeczyła, zarzucając córce kłamstwo.

W latach 1997-2000 Anne Heche była w związku z prezenterką Ellen DeGeneres. Panie tworzyły najpopularniejszą parę homoseksualną na świecie, a informacje z ich prywatnego życia rozgrzewały zagraniczne tabloidy do czerwoności. Po rozstaniu aktorka wyszła za mąż za kamerzystę Colemana Laffoona. Związek jednak nie przetrwał, a Anne Heche spotykała się m.in. z Jamesem Tupperem oraz Thomasem Janem.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości