Armie Hammer w pierwszym wywiadzie po oskarżeniach. Miał próbę samobójczą

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Armie Hammer miał myśli samobójcze

Armie Hammer to hollywoodzka sława, która niestety nie będzie kojarzona jedynie ze swoimi wcieleniami aktorskimi. Gwiazdor został oskarżony o przemocowe traktowanie kobiet, gwałty, a nawet kanibalistyczne zapędy. Właśnie ukazał się wywiad, w którym opowiada o tym, że ma za sobą próbę samobójczą. Armie Hammer zdradził też, że był ofiarą molestowania seksualnego.

Armie Hammer dwa lata temu, został oskarżony przez wiele kobiet o nadużycia na tle seksualnym. W serwisie Player dostępny jest dokument pt. "Dom Hammerów - mroczne tajemnice". W tym szokującym materiale wyszło na jaw, że nie tylko aktor, ale i jego wpływowi męscy przodkowie dominowali nad kobietami i stosowali wobec nich przemoc.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Agnieszka Woźniak-Starak o przemocy ekonomicznej wobec kobiet
Agnieszka Woźniak-Starak o przemocy ekonomicznej wobec kobiet Agnieszka Woźniak-Starak była jedną z prowadzących konferencję podczas premiery książki Joanny Przetakiewicz "Pieniądze szczęście dają". Gwiazda w rozmowie z nami powiedziała, co dla niej oznacza to dość odważne w dzisiejszych czasach hasło.

Armie Hammer udzielił pierwszego wywiadu po oskarżeniach

Armie Hammer w rozmowie z Air Mail przyznał się do emocjonalnego znęcania się nad kobietami, ale zaprzeczył, że dokonał jakichś przestępstw kryminalnych. Powiedział, że po informacjach, jakie wyszły na jaw w 2021 roku, próbował odebrać sobie życie.

Po prostu wszedłem do oceanu i wypłynąłem tak daleko, jak tylko mogłem, i miałem nadzieję, że albo utonę, albo zostanę uderzony przez łódź, albo zjedzony przez rekina [...] Wtedy zdałem sobie sprawę, że moje dzieci wciąż są na brzegu i że nie mogę im tego zrobić

Aktor ma dwoje dzieci. W 2020 roku zakończyło się jego 10-letnie małżeństwo z prezenterką telewizyjną Elizabeth Chambers. Była żona gwiazdora powiedziała, że zależy jej, aby Armie przeszedł terapię i miał kontakt ze swoimi dziećmi.

"Przeszłość to przeszłość i wszystko, co możemy zrobić, to potraktować to jako czas na naukę i słuchanie, oraz szansę na uzdrowienie w każdym możliwym zakresie. Możliwe jednak, że przez lata będziemy dochodzić do siebie" - wyznała w wywiadzie dla telewizji E! News

Armie Hammer był molestowany seksualnie

W wywiadzie aktor stwierdził, że jego zachowania seksualne wynikają z tego, że jako nastolatek był ofiarą pedofila. Molestował go pastor.

To było wprowadzenie seksualności do mojego życia w sposób, który był całkowicie poza moją kontrolą. Byłem bezsilny w tej sytuacji. Nie miałem sprawczości w tej sytuacji. Seksualność została mi przedstawiona w przerażający sposób, nad którym nie miałem kontroli. Moje zainteresowania poszły wtedy w kierunku: chcę mieć kontrolę nad sytuacją, w sensie seksualnym

Jeśli doświadczasz lub znasz osobę, która jest ofiarą przemocy, nie wahaj się, tylko poproś o pomoc specjalistę. Pod tymi numerami telefonów znajdują się osoby, które wesprą Cię i jeśli będzie trzeba, przekierują do odpowiednich miejsc, w których otrzymasz dalszą pomoc.

800 120 002 - Niebieska linia dla osób doświadczających przemocy - 24/7

116 123 - Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych - 14.00-22.00/ 7

800 12 12 12 - Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka 24/7

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

Pozostałe wiadomości