Artur Barciś o relacji z Cezarym Żakiem. "Gdzieś jest taki zamknięty, trudno do niego dotrzeć"

Artur Barciś o relacji z Cezarym Żakiem
Artur Barciś o relacji z Cezarym Żakiem
Źródło: MWMEDIA
Artur Barciś i Cezary Żak to jeden z najbardziej lubianych duetów w polskiej telewizji. Aktorzy nie tylko występują u swego boku w kultowych serialach, ale również na teatralnych deskach. Niedawno Artur Barciś był gościem w podcaście "Wojewódzki&Kędzierski". W wywiadzie opowiedział o relacjach, jakie łączą go z kolegą po fachu.

Artur Barciś jest polskim aktorem filmowym, telewizyjny, dubbingowym i teatralnym, a także scenarzystą i reżyserem. Fani pokochali go za liczne role, a sposób, w jaki wciela się w postać słynnego Papkina w "Zemście" na deskach "Och Teatru" sprawia, że na spektakl wciąż trudno dostać wolne miejsce. Również tam można podziwiać niezwykłą chemię, która panuje pomiędzy Arturem Barcisiem i Cezarym Żakiem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

SKAZANA_KULESZA_CORKA
Agata Kulesza o relacji z córką. "Jestem jej mamą, a nie jej przyjaciółką"
Agata Kulesza w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedziała o relacji z córką.

Artur Barciś o relacji z Cezarym Żakiem

Mimo ogromnej miłości, jaką fani darzą duet Artura Barcisia i Cezarego Żaka, okazuje się, że panów nie łączy przyjaźń. Niedawno Artur Barciś był gościem w podcaście "Wojewódzki&Kędzierski". W trakcie wywiadu temat rozmowy zszedł na relację, jakie łączą aktorów. Jaki prywatnie jest Cezary Żak?

"Mamy zupełnie różne charaktery. Czarek jest introwertykiem. Myślę, że to, co on mówi, słuchałem tej rozmowy z wami, jest rodzajem jakiegoś pancerza, nie kreacji — on taki po prostu jest" - przyznał aktor.

Artur Barciś odniósł się również do komentarzy ludzi, którzy twierdzą, że Cezary Żak nie jest zbyt sympatycznym człowiekiem.

"On jest zamknięty, trudno z nim nawiązać jakieś relacje bardzo serdeczne, dlatego wydaje się gburowaty, chociaż wcale taki nie jest. Gdzieś jest taki zamknięty, trudno do niego dotrzeć" - dodał.

Artur Barciś o współczesnych kobietach

W tej samej rozmowie Artur Barciś poruszył temat rodziny. Okazuje się, że przez długi czas rodzice myśleli, że będzie dziewczynką.

"Lubiłem siedzieć w kuchni i gotować, pomagać mamie. Kiedyś nie kupowało się makaronu, makaron robiło się samemu. To mi się spodobało i wtedy mama powiedziała, że miałem być dziewczynką. Nie miałem żadnych uprzedzeń z tego powodu" - wyznał aktor.

Dziennikarze zapytali go zatem, jaką kobietą chciałby być. Artur Barciś przyznał, że w dzisiejszych czasach nie chciałby być nią wcale.

"Nie chciałbym być kobietą. Kobiety mają gorzej. Współczuję im. Menstruację mają co miesiąc... To jest okropne. My tego nie mamy, mamy lepiej. Kobiety wyzwoliły się stosunkowo niedawno. W wielu krajach ciągle są istotami podrzędnymi. To jest bardzo niesprawiedliwe, dlatego mają gorzej" - powiedział.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło: Podcast "Wojewódzki&Kędzierski"

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości